Czy to Twoja firma?

P.W.KaNaD praca

Bytom
P.W.KaNaD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy P.W.KaNaD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.W.KaNaD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.W.KaNaD

Siedziba główna w Bytomiu

Praca P.W.KaNaD - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta

    P.W.KaNaD
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Pracowania projektowa realizaująca inwestycje związane z drogami poszukuje pracownika biurowego wspierającego projektantów w zakresie uzyskiwania opini, decyzji i innych uzgodnień administracyjnych niezbędnych do wniosku o pozwolenie na budowę.

      Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy w biurze projektowym,w biurze architektonicznym lub w instytucjach publicznych przy realizacji inwestycji budowlanych.

      Zakres obowiązków

      • koordynacja i kompletowanie dokumentacji projektowej;
      • porządkowanie i kontrola obiegu dokumentacji;
      • udział w pozyskiwaniu zgód, uzgodnień, opinii, decyzji, pozwoleń, itp.
      • wspomaganie pracy projektanta (redagowanie pism,prowadzenie korespondencji, koordynacja międzybranżowa),
      • kontakt z Inwestorem.

      Wymagania

      • zaangażowanie i sumienność;
      • wykształcenie średnie lub wyższe techiczne (np. ochrona środowiska, inżynieria ruchu, architektura, budownictwo);
      • biegła znajomość programów word, excel, mile widziana znajomość programu Auto CAD;
      • prawo jazdy kat. B;
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w instytucjach publicznych w dziale architektury lub inwestycji realizacji budowlanych

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • uczestnicwo w ciekawych projektach inwestycyjnych;
      • dogodne i elastyczne warunki pracy;
      • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Pracodawcy w Bytomiu