Czy to Twoja firma?

HUZIOR GALERIA praca

Mościska

Witaj w świecie HUZIOR GALERIA Mościska, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a pasja do rzemiosła skórzarskiego przekłada się na wyjątkową jakość. Nasza historia sięga 1983 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą przygodę z produkcją odzieży skórzanej. Od tamtego czasu, nasza firma nieustannie rozwija się, tworząc produkty, które zdobyły uznanie klientów i wzmocniły naszą pozycję na rynku.

Specjalizujemy się w szyciu futer, kożuchów damskich oraz kurtek skórzanych, a nasze wyroby są synonimem luksusu i elegancji. Do produkcji wykorzystujemy tylko wysokogatunkowe skóry naturalne, co gwarantuje nie tylko wyjątkowy wygląd, ale i trwałość naszych produktów. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom unikalny proces galonowania futer powietrzem, który jest naszym znakiem rozpoznawczym i świadczy o innowacyjnym podejściu do rzemiosła.

Nasze atelier zlokalizowane jest w Mościskach, a produkcja odbywa się w pełni wyposażonym zakładzie produkcyjnym w Warszawie. To właśnie tutaj, każdy produkt jest tworzony z dbałością o najmniejszy detal, co jest możliwe dzięki pracy naszych wykwalifikowanych pracowników – ekspertów w swojej dziedzinie. Pragniemy, aby każdy element odzieży był nie tylko piękny, ale i funkcjonalny, dlatego też oferujemy szycie odzieży zgodnie z zamówieniem i projektem dostarczonym przez klienta.

W HUZIOR GALERIA Mościska łączymy tradycyjne metody pracy ze skórą z nowoczesnym designem, co pozwala nam tworzyć produkty unikatowe i niepowtarzalne. Jesteśmy przekonani, że nasza dbałość o detale oraz wysoka jakość wykonania to nasza przewaga konkurencyjna, która wyróżnia nas na tle innych producentów odzieży skórzanej.

Zapraszamy do poznania naszej historii, odkrycia naszych produktów i doświadczenia wyjątkowości, jaką oferuje HUZIOR GALERIA Mościska. Razem twórzmy historię mody, która jest odzwierciedleniem pasji, jakości i ponadczasowego stylu.

HUZIOR GALERIA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy HUZIOR GALERIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HUZIOR GALERIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa HUZIOR GALERIA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
HUZIOR GALERIA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca HUZIOR GALERIA - oferty archiwalne

  • Szukamy krawcowej, szwaczki ! Dołącz do naszego zespołu już dziś !!

    • Mościska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 200-8 000 zł / mies.
    • Poszukuję odpowiedzialnej i dyspozycyjnej krawcowej szwaczki! Jestem właścicielką niedużej szwalni i chcę zaproponować Ci pracę z bardzo dobrymi warunkami socjalnymi oraz wynagrodzeniem od 4000 do 8000 złotych miesięcznie!

      Jeśli jesteś zainteresowany/-a zmianą dotychczasowego miejsca pracy na takie, gdzie będziesz czuć się doceniony/-a, a także gdzie będziesz mogła/-ł wykazać się swoimi umiejętnościami manualnymi - to świetnie trafiłeś/-aś!

      Nasza szwalnia oferuje pracę w przyjaznym i zgranym zespole, który zawsze chętnie pomoże w trudniejszych zadaniach. Poza tym, masz możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz poszerzania wiedzy o modzie i trendach.

      Jeśli więc jesteś odpowiedzialny/-a, dyspozycyjny/-a i chcesz do nas dołączyć - nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

      . Mile widziane panie i panowie z Ukrainy. Biegła znajomość języka polskiego nie jest wymagana.

      Proszę o kontakt telefoniczny: 505177331

      Zakres obowiązków

      • zszywanie skrojonych elementow odzieży

      Wymagania

      Doświadczenie w szyciu na stębnówkach przemysłowych

      Oferujemy

Pracodawcy w Mościskach