Czy to Twoja firma?

Gospodarstwo rolne Daniel Kuryło praca

Przeworsk

Witajcie w Gospodarstwie Rolnym Daniel Kuryło, gdzie pasja spotyka się z tradycją i nowoczesnością. Nasza historia zaczęła się wiosną 2018 roku w malowniczych Chałupkach, gdzie zielone pola i żyzne ziemie stały się płótnem dla naszej działalności. Od tego czasu, z każdym dniem rozwijamy nasze gospodarstwo, oferując produkty i usługi, które są synonimem jakości i zaangażowania.

Specjalizujemy się w różnorodnych uprawach rolnych, dostarczając na rynek zboża, nasiona i pasze dla zwierząt. Nasza działalność nie ogranicza się jednak tylko do pola. Rozumiemy potrzeby współczesnego rolnictwa, dlatego oferujemy również usługi wspomagające chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Zdajemy sobie sprawę, że każdy element w cyklu produkcji jest kluczowy, dlatego z troską podchodzimy do naprawy i konserwacji maszyn oraz metalowych wyrobów gotowych, które są niezbędne w codziennej pracy naszych klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi przekraczają lokalne granice. Posiadamy licencję na międzynarodowy zarobkowy przewóz drogowy rzeczy oraz zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, co pozwala nam na obsługę klientów poza granicami Polski. To dowód na to, że nasze gospodarstwo jest gotowe sprostać wyzwaniom globalnego rynku.

Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność w dzisiejszych czasach, dlatego w naszej ofercie znajdziecie również wynajem i dzierżawę pojazdów, od samochodów osobowych i furgonetek po ciężarówki. Chcemy, abyście mieli pewność, że niezależnie od potrzeb, możecie na nas liczyć.

Nasze gospodarstwo to nie tylko miejsce pracy, to przestrzeń, w której żyją nasze wartości. Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to każdego dnia piszemy ją na nowo, dbając o to, aby nasze działania były odzwierciedleniem zaangażowania i szacunku do ziemi, która nas żywi.

Zapraszamy Was do świata, gdzie tradycja harmonijnie współgra z nowoczesnością, a każdy produkt i usługa są świadectwem naszej pasji do rolnictwa. W Gospodarstwie Rolnym Daniel Kuryło zawsze jesteście mile widziani, a my jesteśmy gotowi służyć naszym doświadczeniem i wiedzą. Razem twórzmy przyszłość rolnictwa.

Gospodarstwo rolne Daniel Kuryło najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Przeworsk
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Gospodarstwo rolne Daniel Kuryło

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gospodarstwo rolne Daniel Kuryło

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Gospodarstwo rolne Daniel Kuryło

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Gospodarstwo rolne Daniel Kuryło
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Przeworsk
  3. Hrubieszów
  4. Warszawa
  5. Jarosław
  6. Łańcut
  7. Rzeszów
  8. Zielona Góra
  9. Ełk
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gospodarstwo rolne Daniel Kuryło - oferty archiwalne

  • Kierowca kat.B - BUS zagranica

    • Przeworsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukuję kierowcy na samochód BUS plandeka międzynarodówka w systemie 3/2 lub inny kwestia dogadnia więcej pod nr telefonu 606392526

      Zakres obowiązków

      Przewóz towaru według zleceń, dostczanie ich w zlecone miejca i na zlecony czas.

      Wymagania

      • sumiennie wykonywanie powierzonych zleceń
      • samodyscypilna
      • kultura osobista
      • dbałość o obieg dokumentów
      • dbanie o powierzony samochód

      Oferujemy

      • umowa o prace
      • stabilne zatrudnienie
      • płatność liczona w dniówkach

Pracodawcy w Przeworku