Exclusal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Czy to Twoja firma?

Exclusal sp. z o.o. spółka komandytowa praca

Mazańcowice

Jesteśmy Exclusal – Twoim zaufanym partnerem w świecie zaawansowanych rozwiązań metalowych i budownictwa. Nasza pasja i zaangażowanie w kreowanie trwałych elementów stolarki budowlanej oraz realizację kompleksowych projektów budowlanych wyznaczają standardy w branży. Z siedzibą w malowniczych Mazańcowicach, w sercu województwa śląskiego, jesteśmy dumni z naszej lokalnej obecności i jednocześnie otwarci na wyzwania, które niesie ze sobą dynamiczny rynek.

Nasza oferta to nie tylko produkcja wysokiej jakości metalowych elementów stolarki, ale również szeroki wachlarz specjalistycznych usług budowlanych. Od przygotowania terenu, przez wznoszenie budynków, aż po ich rozbiórkę – każdy etap realizacji projektu jest dla nas równie ważny. Zajmujemy się także doradztwem technicznym w zakresie inżynierii, co pozwala nam wspierać naszych klientów na każdym etapie ich przedsięwzięć.

Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego też każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o to, aby finalny produkt czy usługa spełniały najwyższe standardy jakości. W naszej pracy kierujemy się zasadami rzetelności, terminowości i innowacyjności, co pozwala nam budować długotrwałe relacje z naszymi partnerami.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Tobą pełną historią naszej firmy czy naszymi wartościami, chcemy, żebyś wiedział, że każdy dzień to dla nas kolejny krok do doskonałości. Nasze zaangażowanie w rozwój i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i budowlanych sprawia, że możemy z dumą patrzeć na każdy projekt, który opuszcza nasze hale produkcyjne lub budowy.

Dziękujemy za zainteresowanie Exclusal. Jesteśmy tutaj, aby służyć naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, tworząc solidne fundamenty dla Twoich projektów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Exclusal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Exclusal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Exclusal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Exclusal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Mikołów
  3. Jastrzębie-Zdrój
  4. Zabrze
  5. Bielsko-Biała
  6. Chorzów
  7. Poznań
  8. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Exclusal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Ładowacz - Kierowca

    • Mikołów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • przygotowanie ślusarki aluminiowej do transportu (kompletowanie, pakowanie, zabezpieczanie)

      • załadunek konstrukcji aluminiowych na samochód (duże gabaryty)
      • odbiór materiałów od lokalnych dostawców (blachy, profile)

      • przyjmowanie dostaw (elementy do produkcji ślusarki aluminiowej - szkło, okucia, profile)
      • załadunek i rozładunek odpadów (profile aluminiowe, wióry aluminiowe, kartony)
      • obsługa wózka widłowego

      Wymagania

        • prawo jazdy kat. B

        • umiejętność efektywnej organizacji pracy

        • zaangażowanie w powierzone obowiązki

        • umiejętność pracy w zespole

        • staranność i dokładność

        • odpowiedzialność

      Oferujemy

        • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

        • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie

        • pracę na cały etat

        • pracę w zgranym i zmotywowanym zespole

        • zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Pracodawcy w Mazańcowicach