Firma Handlowo -Usługowa "Stolbudmar J.C."

Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo - Usługowa Stolbudmar J.C. praca

Żywiec

zakład stolarski produkcja schodów drzwi

Firma Handlowo -Usługowa "Stolbudmar J.C." najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Żywiec
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Firma Handlowo -Usługowa "Stolbudmar J.C."

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo -Usługowa "Stolbudmar J.C."

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Mapa Firma Handlowo -Usługowa "Stolbudmar J.C."

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Kraków
  4. Żywiec
  5. Andrychów
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Firma Handlowo -Usługowa "Stolbudmar J.C." - oferty archiwalne

  • Stolarz do produkcji drzwi, schodów

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-9 000 zł / mies.
    • zatrudnimy stolarza do produkcji drzwi drewnianych i schodów

      Zakres obowiązków

      • stolarnia w gminie Lipowa,
      • obsługa maszyn stolarskich
      • montaże również zagranczne

      Wymagania

      • wymagane prawo jazdy
      • doświadczenie

      Oferujemy

      • dowolna forma zatrudnienie
      • atrakcyjne wynagrodzenie,

Pracodawcy w Żywcu