Czy to Twoja firma?

KPK-PROJEKT Krzysztof Polakowski praca

Zambrów

Nasza historia zaczęła się w 2012 roku w malowniczym Zambrów, sercu województwa podlaskiego. Jako KPK-Projekt, tworzymy z pasją i zaangażowaniem, oferując naszym klientom kompleksowe rozwiązania architektoniczne. Z jednym pracownikiem na pokładzie, którym jestem ja, Krzysztof Polakowski, właściciel i dusza firmy, skupiamy się na dostarczaniu projektów, które są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres prac projektowych, od wstępnych koncepcji aż po szczegółowe plany wykonawcze, wraz z niezbędnymi formalnościami administracyjnymi. To co nas wyróżnia, to osobiste zaangażowanie w każdy projekt. Nie ograniczamy się tylko do rysowania planów – bierzemy czynny udział w procesie realizacji, nadzorując inwestycje od początku do końca. Dzięki temu mamy pewność, że każdy detal jest dopracowany, a wizja naszych klientów staje się rzeczywistością.

Chociaż nasza firma może wydawać się mała, to nasze ambicje i poziom wiedzy są ogromne. Wieloletnie doświadczenie na rynku architektonicznym pozwoliło nam zdobyć pozycję eksperta, na którego opinii można polegać. Jesteśmy dumni z tego, że nasze projekty przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności i krajobrazu.

W KPK-Projekt wierzymy, że architektura to coś więcej niż tylko budynki – to przestrzeń, w której ludzie żyją, pracują i tworzą wspomnienia. Dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z głębokim zrozumieniem i empatią dla potrzeb naszych klientów.

Choć nie mogę się podzielić konkretnymi informacjami na temat naszej misji czy wartości, które nas kierują, zapewniam, że każdy projekt jest dla nas równie ważny i realizowany z największą starannością. Nasza oferta jest zawsze dostosowana do indywidualnych wymagań, a satysfakcja klientów jest naszym priorytetem.

W KPK-Projekt wiemy, że nasza praca ma znaczenie i jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do tworzenia przestrzeni, które będą służyć ludziom przez wiele lat. Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Oferty pracy KPK-PROJEKT Krzysztof Polakowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KPK-PROJEKT Krzysztof Polakowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Field Service Engineer

    SMART-HR
    • Białystok
    • praca zdalna
    Dodana

Mapa KPK-PROJEKT Krzysztof Polakowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
KPK-PROJEKT Krzysztof Polakowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KPK-PROJEKT Krzysztof Polakowski - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta branży drogowej

    • Podlaskie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • opracowywanie dokumentacji projektowych na etapie koncepcji, projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego w branży drogowej
      • opracowywanie projektów stałej i czasowej organizacji ruchu
      • przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych
      • koordynacja międzybranżowa projektów
      • przygotowywanie materiałów do uzyskania opinii, uzgodnień, decyzji

      Wymagania

      • doświadczenie przy opracowywaniu projektów branży drogowej min. 1 rok
      • wyższe wykształcenie kierunkowe lub student ostatnich lat studiów
      • zaangażowanie, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
      • znajomość oprogramowania Microstation Inroads lub AutoCad
      • umiejętność organizacji pracy
      • ukierunkowanie na współpracę przy rozwoju firmy
      • dyspozycyjność
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
      • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym uzyskanie uprawnień budowlanych)
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Premie zależne od wyników i zaangażowania

Pracodawcy w Zambrowie