Czy to Twoja firma?

Zakład Masarski Jan Mazewski praca

Zambrów

Od ponad trzech dekad Zakład Masarski Jan Mazewski z dumą działa na polskim rynku przetwórstwa mięsnego, dostarczając naszym klientom produkty najwyższej jakości. Nasza historia sięga 1989 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą działalność w malowniczym Zambrowie, gdzie do dziś kontynuujemy naszą misję dostarczania wyrobów mięsnych, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z mięsa, w tym wyrobów z mięsa drobiowego, które są cenione przez konsumentów za ich wyjątkowy smak i jakość. Nasze produkty powstają z miłości do tradycji rzeźnickiej, a jednocześnie są wynikiem nowoczesnego podejścia do procesu produkcji. Kontrolujemy cały łańcuch dostaw, od hodowli na terenach o jednym z najmniejszych skażeń w Polsce, co zapewnia nam nie tylko czystość i bezpieczeństwo surowców, ale także ich niezrównany smak.

Jesteśmy dumni z naszych ściśle dopracowanych receptur, które są owocem wieloletniego doświadczenia i wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Każdy produkt, który opuszcza nasz zakład, jest świadectwem naszej dbałości o detale i nieustającego dążenia do perfekcji.

Nasze zaangażowanie w utrzymanie najwyższych standardów jakości zostało docenione przez przyznanie nam certyfikatu "Firma Godna Zaufania". To dla nas nie tylko powód do dumy, ale także motywacja do dalszej pracy i nieustannego rozwoju.

W Zakładzie Masarskim Jan Mazewski wierzymy, że prawdziwa jakość mierzy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były synonimem doskonałości i smaku, który na długo pozostaje w pamięci. Zapraszamy do wspólnego celebrowania bogactwa smaków, które oferuje nasza tradycyjna polska kuchnia.

Zakład Masarski Jan Mazewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Zakład Masarski Jan Mazewski

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Masarski Jan Mazewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Masarski Jan Mazewski

Siedziba główna

Zakład Masarski Jan Mazewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Masarski Jan Mazewski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Pruszków
  4. Zambrów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Masarski Jan Mazewski - oferty archiwalne

  • Rzeźnik-wędliniarz

    • Zambrów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego, znajomość produkcji wędlin

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Masarz

    • Zambrów
    • 2 800-3 500 zł / mies.

      rozbiór mięsa wieprzowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: - staż pracy mile widziany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN

Pracodawcy w Zambrowie