HAIR ROOM Sandra Maroń

Czy to Twoja firma?

HAIR ROOM Sandra Maroń praca

Bytom

Witaj w HAIR ROOM Sandra Maroń, naszym wyjątkowym salonie fryzjerskim, który znajdziesz w sercu Bytomia przy ulicy Wrocławskiej 14. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić Ci nie tylko profesjonalne usługi fryzjerskie, ale także wyjątkowe doświadczenie, które sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Nasza oferta to znacznie więcej niż zwykłe strzyżenie – to pasja i sztuka kreowania wyglądu, która idzie w parze z najnowszymi trendami w stylizacji i koloryzacji włosów. Rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój wizerunek, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i pragnieniom.

Nasza reputacja na Śląsku to wynik ciężkiej pracy, zaangażowania i nieustannego dążenia do perfekcji. Długie terminy rezerwacji są dla nas potwierdzeniem zaufania, jakim nas obdarzacie, a cuda, które tworzymy na włosach, to nasza najlepsza wizytówka. W HAIR ROOM Sandra Maroń wierzymy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego satysfakcja jest naszym priorytetem.

Zapraszamy do doświadczenia naszej wyjątkowej atmosfery i profesjonalizmu. Odkryj swoje nowe ja z HAIR ROOM Sandra Maroń, gdzie piękno i styl spotykają się z mistrzostwem i precyzją. Czekamy na Ciebie, aby razem tworzyć Twoją niepowtarzalną historię.

HAIR ROOM Sandra Maroń najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Bytom
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy HAIR ROOM Sandra Maroń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HAIR ROOM Sandra Maroń

Mapa HAIR ROOM Sandra Maroń

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Bytom
  5. Bielsko-Biała
  6. Dąbrowa Górnicza
  7. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca HAIR ROOM Sandra Maroń - oferty archiwalne

  • Fryzjer/Fryzjera do Salonu HAIR ROOM SANDRA MARON

    • Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-11 000 zł / mies.
    • Stylista fryzur damskich - Fryzjer / Fryzjerka na dobrych warunkach.

      HAIR ROOM Sandra Maroń to znane i cenione miejsce usytuowane w dogodnej lokalizacji naszego miasta. Wyróżniamy się nie tylko szerokim zakresem świadczonych usług ale również zgranym zespołem oraz przyjazną atmosferą pracy. Dla nas ważne jest to aby ciągle podnosić swoje standardy, dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ze względu na rozwój oraz uruchomienie nowego stanowiska pracy poszukujemy Fryzjera / Fryzjerkę, który / która dołączy do naszego zespołu zdolnych specjalistów.

      Zakres obowiązków

      • Nowoczesna stylizacja fryzur damskich
      • Kreatywne doradztwo w obrębie doboru stylizacji
      • Sprzedaż profesjonalnych kosmetyków
      • Dbanie o porządek w miejscu pracy
      • Udział w tworzeniu grafików pracy

      Wymagania

      • Odwiedź nas na FB: facebook.com/Hairroomsandramaron
      • na Instagramie: instagram.com/hair_room_sandra_maron/
      • Zadzwoń lub wyślij nam swoje CV już teraz i dołącz do naszego zespołu. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie ! Masz pytania ? Chętnie na nie odpowiemy.

      Oferujemy

      Zadzwoń lub wyślij nam swoje CV już teraz i dołącz do naszego zespołu. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie ! Masz pytania ? Chętnie na nie odpowiemy

Pracodawcy w Bytomiu