Czy to Twoja firma?

Verde Wiola Koszała praca

Buczkowice

Witaj w świecie piękna i harmonii, gdzie każdy detal ma znaczenie, a Twoje samopoczucie jest naszym priorytetem. Jesteśmy VERDE WIOLETA KOSZAŁA, miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a pasja do piękna przekłada się na jakość naszych usług. Od 2018 roku działamy w Buczkowicach, tworząc oazę piękna dla naszych Klientów.

Nasze usługi to nie tylko zabiegi – to doświadczenia, które odmieniają, relaksują i dodają blasku. Od manicure żelowego i hybrydowego, przez botoks brwi i rzęs, aż po peeling biostymulujący PRX-T33 i zabiegi anty aging – każda procedura jest dopracowana do perfekcji, abyś czuł się wyjątkowo i widział realne efekty.

Rozumiemy, jak ważny jest czas i komfort naszych Klientów, dlatego zapewniamy udogodnienia takie jak parking, łatwy dostęp do Internetu, możliwość płatności kartą, a także przystosowanie przestrzeni dla osób niepełnosprawnych. Wierzymy, że piękno nie zna barier, dlatego nasz salon jest przyjazny dla dzieci i otwarty na potrzeby każdego, kto nas odwiedza.

W VERDE WIOLETA KOSZAŁA każdy szczegół ma znaczenie – od atmosfery naszego salonu, po najwyższą jakość produktów, których używamy. Dbamy o to, aby nasze usługi były nie tylko momentem odprężenia, ale także okazją do pielęgnacji i podkreślenia Twojego naturalnego piękna.

Zapraszamy do doświadczenia naszej wyjątkowej oferty i poczucia, że piękno to coś więcej niż tylko wygląd – to stan ducha. Odkryj swój blask z VERDE WIOLETA KOSZAŁA.

Verde Wiola Koszała najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Buczkowice
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Verde Wiola Koszała

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Verde Wiola Koszała

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa Verde Wiola Koszała

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Verde Wiola Koszała
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Katowice
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Verde Wiola Koszała - oferty archiwalne

  • Kosmetyczka/stylistka paznokci

    • Buczkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
      • Stylizacja brwi i rzęs
      • Wykonywanie zabiegów przedłużania paznokci
      • Sprzedaż kosmetyków i usług
      • Obsługa Klienta.

      Wymagania

      • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
      • Wiedza na temat obsługi Klienta,
      • Komunikatywność,
      • Staranność.
      • Doświadczenie

      Oferujemy

      • Pracę w przyjaznym zespole,
      • Stabilne warunki zatrudnienia,
      • Gotowe stanowisko pracy,
      • Przygotowane materiały do pracy,
      • Możliwość doszkolenia,
      • Rozwój zawodowy.

Pracodawcy w Buczkowicach