Czy to Twoja firma?

Ewangelicki Dom Opieki Ostoja Pokoju Fundacji Diakonii im. Matki Ewy praca

Bytom

W sercu Bytomia, gdzie tradycja łączy się z troską o drugiego człowieka, znajduje się nasz Ewangelicki Dom Opieki "Ostoja Pokoju". Jesteśmy instytucją z ponad stuletnią historią, której początki sięgają 1890 roku i nierozerwalnie związane są z postacią Matki Ewy, czyli Ewy von Tiele-Winckler. Nasze dziedzictwo to nie tylko lata, ale przede wszystkim wartości i misja, którą nieprzerwanie realizujemy, dbając o osoby starsze i potrzebujące.

Nasza działalność opiera się na głębokim przekonaniu, że każdy człowiek zasługuje na godność, szacunek i ciepło drugiego człowieka. W "Ostoja Pokoju" oferujemy nie tylko profesjonalną opiekę społeczną, ale również działalność resocjalizacyjną, edukacyjną i wychowawczą. Zajmujemy się osobami, które potrzebują wsparcia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego, tworząc dla nich bezpieczne i pełne pokoju środowisko.

Nasza fundacja, choć zakorzeniona w Bytomiu, to miejsce otwarte i pełne empatii, gdzie każdy znajdzie pomocną dłoń i zrozumienie. Od 2020 roku działamy pod skrzydłami Fundacji Diakonii im. Matki Ewy, co pozwala nam na jeszcze szersze spełnianie naszej misji.

W "Ostoja Pokoju" każdy dzień to nowa historia napisana wspólnie z naszymi podopiecznymi. To tutaj, w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, tworzymy dom pełen ciepła i spokoju. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy wierzą, że każdy zasługuje na godną starość i wsparcie w potrzebie.

Ewangelicki Dom Opieki Ostoja Pokoju Fundacji Diakonii im. Matki Ewy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Specjalista ds. HR Bytom
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Ewangelicki Dom Opieki Ostoja Pokoju Fundacji Diakonii im. Matki Ewy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ewangelicki Dom Opieki Ostoja Pokoju Fundacji Diakonii im. Matki Ewy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Ewangelicki Dom Opieki Ostoja Pokoju Fundacji Diakonii im. Matki Ewy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Ewangelicki Dom Opieki Ostoja Pokoju Fundacji Diakonii im. Matki Ewy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bytom
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Gliwice
  6. Orzesze
  7. Zabrze
  8. Opole
  9. Częstochowa
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Ewangelicki Dom Opieki Ostoja Pokoju Fundacji Diakonii im. Matki Ewy - oferty archiwalne

  • Koordynator działu Opiekuńczo-Pielęgnacyjnego

    • 5 200-6 800 zł / mies.
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zatrudnimy Koordynatora działu Opiekuńczo-Pielęgnacyjnego, do domu opieki dla osób starszych i niepełnosprawnych

      Zakres obowiązków

      • organizowanie pracy personelu opiekuńczego

      • należyte planowanie pracy

      • koordynowanie pracy pracowników

      • kontrolowanie wykonania zadań przez podległy personel

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem na analogicznym stanowisku w opiece
      • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

      • sumienność, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie

      • zdolność planowania i organizowania pracy

      • preferowana znajomość opieki medycznej i geriatrycznej

      Oferujemy

      • umowa o pracę na pełny etat

      • system pracy 8 godzinny

      • fundusz socjalny

Pracodawcy w Bytomiu