DOMINATOR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

DOMINATOR GROUP sp. z o.o. praca

Kaniów

W sercu Polski, w malowniczym Kaniowie, znajduje się siedziba firmy, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego aspektu motoryzacji – jesteśmy DOMINATOR GROUP. Nasza działalność rozciąga się na szerokie spektrum usług i produktów, od produkcji nadwozi dla pojazdów silnikowych, poprzez wytwarzanie konstrukcji metalowych, aż po handel częściami i akcesoriami motoryzacyjnymi, zarówno dla samochodów, jak i motocykli.

Nasze produkty, takie jak wydechy do motocykli, cieszą się uznaniem wśród klientów, którzy doceniają ich jakość i niepowtarzalny dźwięk. To właśnie opinie naszych klientów są dla nas najlepszym potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku, nieustannie inwestując w innowacje i dbałość o najwyższą jakość naszych produktów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania przyczyniają się do lepszych wrażeń z jazdy i bezpieczeństwa na drogach. Każdy element, który opuszcza nasz zakład produkcyjny, jest wynikiem połączenia zaawansowanej technologii z rzemiosłem, które jest w naszych rękach od lat.

Chociaż nie możemy opowiedzieć Wam o całej naszej historii, to możemy zapewnić, że każdy dzień w DOMINATOR GROUP pisze nowy rozdział pełen wyzwań, które przekuwamy w sukcesy. Nasze zaangażowanie w tworzenie lepszych produktów i usług jest nieustanne i niezmiennie skupione na potrzebach naszych klientów.

Zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszych produktów i doświadczenia różnicy, jaką wprowadzamy w świat motoryzacji. DOMINATOR GROUP to więcej niż firma – to zespół ludzi z pasją, którzy każdego dnia pracują, aby dostarczyć Wam produkty, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale je przewyższą. Zapraszamy do świata, gdzie jakość i innowacja tworzą doskonałe brzmienie Waszych pojazdów.

DOMINATOR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Kaniów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DOMINATOR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOMINATOR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa DOMINATOR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Czechowice-Dziedzice
  5. Warszawa
  6. Częstochowa
  7. Wrocław
  8. Łódź
  9. Żywiec
  10. Węgierska Górka

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DOMINATOR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ooperator Lasera 2D, Laser 3D, prasy krawędziowej CNC,

    • Kaniów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy Dominator Group sp. z o.o. poszukujemy pracownika na stanowisko:

      Operator Lasera 2D marki Kimla Finecat , Laser 3D LT Free BLM oraz prasy krawędziowej marki Amada.

      Zakres obowiązków

      • realizacja bierzących zamówień
      • tworzenie programów
      • uzupełnianie stanów magazynowych na poszczególnych działach
      • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
      • dbanie o stan techniczny maszyn

      Wymagania

      • Doświadczenie na stanowisku operatora lasera 2D, prasa krawędziowa
      • Doświadczenie przy obróbce metalu
      • Znajomość rysunku technicznego
      • Znajomość oprogramowania CAD
      • Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy
      • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
      • Umowę o pracę na pełny etat
      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
      • Możliwość nauki, rozwoju i zdobycia doświadczenia
      • Pracę w systemie jednozmianowym

Pracodawcy w Kaniowie