Czy to Twoja firma?

Eduko Agnieszka Cichocka praca

Katowice

Witajcie w świecie Eduko, gdzie każde dziecko jest dla nas inspiracją do działania. Nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku w Katowicach, kiedy to z pasji do edukacji i rozwoju najmłodszych powstała nasza placówka. Od tamtej pory nieustannie dążymy do tego, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać się w bezpiecznym i pełnym akceptacji środowisku.

Nasze podejście do edukacji opiera się na wartościach takich jak współpraca, tolerancja i akceptacja, dobroć i piękno, równość, docenianie siebie i innych oraz szlachetność. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na indywidualne podejście, które pozwoli mu rozwinąć skrzydła i osiągnąć pełnię swoich możliwości.

W Eduko stawiamy na zespół specjalistów, w skład którego wchodzą pedagog specjalny, logofrenopedagog, fizjoterapeuta, terapeuta SI, psycholog, psychoterapeuta, logopeda oraz neurologopeda. Dzięki ich wsparciu, nasze przedszkole oferuje kompleksową pomoc terapeutyczną, która obejmuje rozwój umysłu, kreatywności, emocji oraz ciała. Rozwijamy naszych podopiecznych w wielu obszarach, aby mogli oni czerpać radość z nauki i zabawy, jednocześnie zdobywając niezbędne umiejętności do dalszego rozwoju.

W Eduko każdy dzień to nowa przygoda i okazja do odkrywania świata. Z radością obserwujemy, jak nasi podopieczni rosną w siłę i pewność siebie, a nasze zaangażowanie w ich rozwój przynosi nam ogromną satysfakcję. Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia przyszłości, w której każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i pełne sukcesów dorastanie.

Eduko Agnieszka Cichocka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Eduko Agnieszka Cichocka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eduko Agnieszka Cichocka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Eduko Agnieszka Cichocka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Eduko Agnieszka Cichocka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Gliwice
  4. Ruda Śląska
  5. Tychy

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Eduko Agnieszka Cichocka - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola - zatrudnię

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do naszego zespołu zatrudnimy

      Nauczyciela przedszkola

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczych w grupie przedszkolnej.

      Wymagania

      • Studia z zakresu wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej.

      Oferujemy

      • Pracę w doświadczonym i bardzo przyjaznym zespole.
      • Możliwości rozwoju i zdobywania nowej wiedzy z zakresu pracy z dziećmi i nowych metod edukacyjnych.
      • Wsparcie specjalistów.
      • Dobre wynagrodzenie.

Pracodawcy w Katowicach