Czy to Twoja firma?

Gym For You sp. z o.o. praca

Oświęcim

Witaj w Gym For You, Twoim osobistym centrum fitness w sercu Katowic, gdzie każdy dzień to nowa szansa na bycie lepszą wersją siebie. Nasza historia rozpoczęła się 7 kwietnia 2014 roku, kiedy to z pasji do sportu i zdrowego stylu życia postanowiliśmy stworzyć miejsce, które będzie inspiracją dla naszych klientów do codziennych zmagań z własnymi słabościami.

Od pierwszych dni naszej działalności, zatrudniając zaledwie pięcioosobowy zespół, zawsze stawialiśmy na jakość i innowacyjność. Nasze centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt siłowy, który zadowoli zarówno początkujących, jak i zaawansowanych entuzjastów fitnessu. Dzięki szerokiej gamie zajęć grupowych, od intensywnego spiningu po energetyczne lekcje tańca, każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów to nie tylko trenerzy, ale przede wszystkim pasjonaci, którzy z zaangażowaniem i empatią wspierają naszych klientów w osiąganiu ich celów. Wierzymy, że osobiste podejście i profesjonalna pomoc są kluczem do sukcesu na drodze do lepszego samopoczucia i zdrowia.

W Gym For You rozumiemy, że trening to nie tylko ciężka praca, ale również czas na relaks i regenerację, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również saunę, która pozwoli Ci odpocząć po intensywnym wysiłku.

Nasze zaangażowanie w jakość usług przekłada się na wyniki finansowe. W 2022 roku z radością odnotowaliśmy znaczący wzrost przychodów netto ze sprzedaży, co świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci. Jesteśmy dumni z tego, że nasza ciężka praca przynosi efekty, nawet w obliczu wyzwań rynkowych.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji i wartości, nasze działania codziennie dowodzą, że stawiamy na rozwój, zdrowie i satysfakcję naszych klientów. To oni są dla nas najważniejsi, a ich sukcesy są naszymi sukcesami.

Zapraszamy do Gym For You, gdzie Twoje cele stają się naszymi celami, a droga do lepszego jutra zaczyna się już dziś. Razem możemy więcej!

Gym For You Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Gym For You Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gym For You Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gym For You Sp. z o.o

Siedziba główna

GymForYou Fitness Club Oświęcim

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Gym For You Sp. z o.o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kęty
  3. Kraków
  4. Oświęcim
  5. Poznań
  6. Katowice
  7. Czechowice-Dziedzice
  8. Łódź
  9. Bydgoszcz
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gym For You Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Sprzątanie klubu fitness

    • Oświęcim
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 25-27 zł / godz.
    • Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku serwis sprzątający.

      Prześlij nam swoje CV lub zadzwoń do naszego rekrutera.

      Zakres obowiązków

      • kompeksowe utrzymanie porządku na terenie klubu fitness.

      Wymagania

      Nie wymagamy doświadczenia.

      Oferujemy

      • umowę zlecenie z możliwością zmiany,
      • pracę na miarę Twoich potrzeb,
      • bezpłatny pakiet sportowy w naszym klubie Premium,
      • pracę wśród ludzi z pasją.

Pracodawcy w Oświęcimiu