Czy to Twoja firma?

PROGRESS Biuro Usług Finansowych Tomasz Pandel praca

Olkusz

Jesteśmy PROGRESS Biuro Usług Finansowych Tomasz Pandel, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie finansów i księgowości. Od 2016 roku z powodzeniem wspieramy przedsiębiorców w Olkuszu i okolicach, dostarczając im kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo podatkowe.

Nasza historia rozpoczęła się ponad kilka lat temu, kiedy to postanowiliśmy wykorzystać nasze kilkunastoletnie doświadczenie w księgowości, aby pomagać innym w prowadzeniu ich biznesów. Z biegiem lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy cenią sobie naszą rzetelność, profesjonalizm i efektywność. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do specyficznych potrzeb każdej firmy.

W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres obsługi księgowej, która pozwoli Ci na spokojne skupienie się na rozwoju Twojego biznesu. Zajmujemy się również sprawami kadrowo-płacowymi, a nasze dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenia i kredyty, oferowane są we współpracy z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i bankami. Dzięki temu możemy zapewnić Ci kompleksową obsługę finansową pod jednym dachem.

Jesteśmy dumni z posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego, który jest dowodem na wysoki standard naszych usług oraz naszego zaangażowania w innowacyjność. Ponadto, nasze obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie OC w zakresie ZUS zapewniają bezpieczeństwo i spokój ducha naszym klientom.

W PROGRESS Biuro Usług Finansowych Tomasz Pandel rozumiemy, jak ważne jest zaufanie i spokój ducha w kwestiach finansowych. Dlatego też każdego dnia pracujemy na to zaufanie, oferując usługi na najwyższym poziomie. Z nami Twoje finanse są w dobrych rękach. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

PROGRESS Biuro Usług Finansowych Tomasz Pandel najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Olkusz
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy PROGRESS Biuro Usług Finansowych Tomasz Pandel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROGRESS Biuro Usług Finansowych Tomasz Pandel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PROGRESS Biuro Usług Finansowych Tomasz Pandel

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PROGRESS Biuro Usług Finansowych Tomasz Pandel
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Wisła
  4. Dąbrowa Górnicza
  5. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PROGRESS Biuro Usług Finansowych Tomasz Pandel - oferty archiwalne

  • Księgowa / Księgowy

    • Olkusz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • W związku z rozwojem naszego biura rachunkowego poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Księgowa / Księgowy.

      Zakres obowiązków

      • weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym
      • ewidencja dokumentów księgowych w systemie księgowym (KPiR, EP, KH)
      • przygotowywanie rozliczeń podatkowych (CIT, PIT, VAT) oraz innych deklaracji wymaganych prawem oraz raportów do instytucji zewnętrznych GUS, NBP.
      • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz obsługa kontroli podatkowych.
      • rozliczanie ZUS, sporządzanie deklaracji do ZUS
      • obsługa kadrowo-płacowa
      • sprawozdawczość na potrzeby wewnętrzne Klientów (raporty, zestawienia).
      • bieżący kontakt z Klientami oraz organami i instytucjami państwowymi.
      • inne bieżące zadania z zakresu księgowości

      Wymagania

      • znajomość programu księgowego Comarch ERP Optima, InsERT
      • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, szczególnie MS Excel, MS Word
      • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe, preferowane w biurze rachunkowym,
      • znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad rachunkowości,
      • dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, skrupulatność i uczciwość, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, terminowość
      • dobra komunikacja interpersonalna
      • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
      • stabilne zatrudnienie

Pracodawcy w Olkuszu