Czy to Twoja firma?

TYNKBUD praca

Wieliczka

Witaj! Jesteśmy TYNKBUD, Twój zaufany partner w świecie profesjonalnych usług budowlanych, który od prawie dekady kształtuje przestrzeń wokół Ciebie. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Raciborsku, w sercu małopolskiej ziemi, gdzie z pasją i zaangażowaniem oddajemy się każdemu projektowi.

Specjalizujemy się w usługach tynkarskich, ale nasza oferta to znacznie więcej niż tylko tynki maszynowe cementowo-wapienne. Zajmujemy się również wykończeniami wnętrz, adaptacją poddaszy i kompleksowymi remontami. Nasze doświadczenie, które rozwijamy od 9 lat, pozwala nam na realizację projektów z największą starannością i dbałością o detale.

W TYNKBUD stawiamy na jakość. W każdym zakątku świadczonej przez nas pracy widać dążenie do perfekcji. To właśnie wysoka jakość usług jest naszym znakiem rozpoznawczym, który przyciąga i zatrzymuje przy nas klientów. Dzięki temu, przez ostatnie 4 lata, zyskaliśmy uznanie na platformie Fixly, co dla nas jest potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku.

Rozumiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, a nasza praca to dialog i współpraca, które prowadzą do osiągnięcia wspólnego celu – przestrzeni idealnie odpowiadającej oczekiwaniom.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonałości są najlepszą wizytówką, jaką możemy zaoferować zarówno lokalnym, jak i potencjalnym międzynarodowym klientom.

Zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli wspólnie tworzyć przestrzenie, które nie tylko będą funkcjonalne, ale również będą odzwierciedlać Twoje marzenia i aspiracje. Z TYNKBUD, każdy projekt jest krokiem w stronę realizacji wizji naszych klientów.

Oferty pracy TYNKBUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TYNKBUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy

Mapa TYNKBUD

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
TYNKBUD
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TYNKBUD - oferty archiwalne

  • Tynkarz maszynowy

    TYNKBUD
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 8 000-12 000 zł / mies.
    • Firma tynkbud zlokalizowana w Raciborsku (koło Wieliczki) zatrudni tynkarza maszynowego z doświadczeniem w pracy przy tynkach. Zapewniamy cały sprzęt potrzebny do pracy.

      Więcej informacji pod nr. tel 669339845

      Zakres obowiązków

      • tynkowanie maszynowe
      • osadzanie narożników

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy przy tynkach maszynowych

      Oferujemy

      • stałą pracę przez cały rok ,
      • umowę o pracę,
      • premie
      • prace na domach jednorodzinnych
      • wynagrodzenie 17zł/m2 (6000-12000 zł netto w zależności od ilości zrobionych metrów)

Pracodawcy w Wieliczce