Perfect Solution

Czy to Twoja firma?

Perfect Solution praca

Szczecin

Nazywamy się Perfect Solution i jesteśmy dumnym przedstawicielem branży spożywczej w pięknym Szczecinie. Nasza historia rozpoczęła się w 2021 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy na rynek detaliczny, aby dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Jako firma z lokalnymi korzeniami, zawsze stawiamy na bliskość z naszymi klientami. Działamy w przekonaniu, że każdy z naszych klientów zasługuje na wyjątkową obsługę i produkty, które nie tylko zaspokoją ich potrzeby, ale również będą źródłem prawdziwej przyjemności.

Choć nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że każdego dnia dążymy do tego, by być firmą, której możesz zaufać. Działamy na rynku spożywczym, gdzie każdy detal ma znaczenie – od świeżości składników, przez jakość obsługi, aż po finalne doznania smakowe.

Nasze zaangażowanie w lokalną społeczność i troska o zadowolenie klientów to coś, co nas wyróżnia. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby każde zakupy były nie tylko niezbędnym elementem codzienności, ale także przyjemnością, na którą zasługujesz.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Szczecinie i doświadczenia różnicy, jaką tworzy Perfect Solution – gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zwykłe zakupy stają się czymś wyjątkowym.

Perfect Solution najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Perfect Solution

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Perfect Solution

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Perfect Solution

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Wrocław
  4. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Perfect Solution - oferty archiwalne

  • Stylistka Paznokci

    • Szczecin
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Poszukiwana stylistka paznokci!

      Jesteś zainteresowana zarabianiem pieniędzy?

      Szczecin - Centrum miasta

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie zabiegów manicure + żel,
      • Wykonywanie zabiegów przedłużania paznokci,
      • Obsługa Klienta.

      Wymagania

      • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
      • Wiedza na temat obsługi Klienta,
      • Komunikatywność,
      • Staranność.

      Oferujemy

      • Pracę w przyjaznym zespole,
      • Stabilne warunki zatrudnienia,
      • Gotowe stanowisko pracy,
      • Przygotowane materiały do pracy,
      • Wynagrodzenie nawet do 10000,
      • Możliwość doszkolenia,
      • Rozwój zawodowy.

Pracodawcy w Szczecinie