O4B Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

O4B sp. z o.o. praca

Lublin

Jesteśmy O4B Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w świecie technologii informacyjnych. Od naszego powstania w 2013 roku w Lublinie, nieustannie rozwijamy się, by dostarczać rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby rynku, ale również wyznaczają nowe kierunki w branży IT.

Nasz zespół to ponad 40 wykwalifikowanych programistów, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji szytych na miarę, które są jak klucz pasujący do indywidualnych zamków naszych klientów. Rozumiemy, że każda firma jest unikatowa, dlatego nasze systemy informatyczne są tak elastyczne, jak zmieniający się świat biznesu.

W o4b stawiamy na innowacyjność. Pracujemy w duchu metodyk zwinnych (Agile), co pozwala nam na szybką adaptację do zmian i efektywne zarządzanie projektami. Nasze rozwiązania integracyjne są na czasie z najnowszymi trendami, a promowanie integracji systemów w modelu Serverless to dla nas codzienność.

Edukacja jest kluczowym elementem naszej filozofii. Dzielimy się wiedzą, oferując szkolenia z zakresu Oracle WebLogic, Oracle Service Bus czy Oracle Coherence. Wierzymy, że dzięki temu możemy nie tylko podnosić kompetencje w branży, ale i budować silniejszą społeczność IT.

Nasza oferta consultingowa to nie tylko puste słowa. To realne wsparcie w zakresie integracji systemów i budowy aplikacji sieciowych, które pomaga naszym klientom osiągać ich cele biznesowe. Dzięki naszemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy technologicznej, jesteśmy w stanie dostosować technologie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jesteśmy dumni z naszej elastyczności i zdolności do dostarczania rozwiązań, które naprawdę robią różnicę. Nasz konkurencyjny atut to nie tylko wiedza i umiejętności, ale także gotowość do szybkiego reagowania na zmieniające się wymagania rynku.

W O4B Sp. z o.o. łączymy zaawansowaną technologię z ludzkim podejściem, bo wierzymy, że to ludzie są sercem każdego biznesu. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze rozwiązania mogą wspierać Twój biznes w osiąganiu sukcesów.

O4B Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy O4B Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca O4B Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa O4B Sp. z o.o.

Siedziba główna

O4B Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca O4B Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Java Back-end Developer

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma o4b Sp. z o.o. została założona w 2013 roku z inicjatywy grupy specjalistów z branży IT.

      Od początku naszej działalności skupiamy się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla różnych sektorów gospodarki. Wspieramy również naszych Klientów, pomagając im w przekształceniu modelu biznesu, tak aby mogli zdobywać przewagę nad konkurencją. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie dedykowanych systemów informatycznych.

      Posiadamy rozwiniętą kulturę organizacyjną. Szczególną wagę przykładamy do jakości obsługi i satysfakcji naszych klientów, równocześnie dbając o zadowolenie naszych współpracowników.

      Stawiamy na otwartość umysłu, kreatywność i praktyczne wykorzystanie zwinnych metod pracy.

      Java Back-end Developer

      1/08/2022

      Obowiązki

      • wymagane minimum 2 lata doświadczenia
      • praktyczna znajomość języka Java

      • praktyczna znajomość Spring Web/MVC

      • praktyczna umiejętność projektowania REST API

      • praktyczna znajomość Spring Data JPA, Hibernate

      • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

      • praktyczna umiejętność testowania jednostkowego

      • praktyczna znajomość Gita

      • praktyczna znajomość narzędzi Maven lub Gradle

      • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

      • umiejętność logicznego myślenia

      • umiejętność wyszukiwania informacji i pogłębiania wiedzy w oparciu o otwarte źródła

      Mile widziane

      • mile widziane doświadczenie w rozwijaniu systemów w oparciu o architekturę mikrousługową
      • mile widziane doświadczenie w pracy z technologią Kubernetes

      • mile widziana znajomość bazy danych PostgreSQL

      • mile widziana znajomość technologii Redis

      • mile widziana znajomość technologii RabbitMQ lub Kafka

      • mile widziana znajomość technologii Docker

      Oferujemy

      • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
      • dużo pracy nad ciekawymi projektami

      • swobodę działania i wzajemne wsparcie

      • możliwość rozwoju

      • elastyczny czas pracy

      • atrakcyjne wynagrodzenie

      • kartę MultiSport

      Technologie, których używamy
      Wymagane

      • Java
      • SQL
      • Maven
      • Kubernetes
      • Redis
      • Docker

Pracodawcy w Lublinie