Czy to Twoja firma?

UNIKLIMA praca

Sosnowiec

Jesteśmy UNIKLIMA – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji, z siedzibą w sercu Sosnowca. Nasza pasja to tworzenie komfortowych i zdrowych przestrzeni życiowych oraz pracy poprzez dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisie systemów, które nie tylko zapewniają idealną temperaturę, ale również dbają o czystość powietrza w Twoim otoczeniu. Nasze zaawansowane systemy klimatyzacyjne MRV III, wykorzystujące technologię zmiennej przepływu oraz bezpośredniego odparowania czynnika chłodniczego, są przykładem innowacji, którą chętnie wprowadzamy w życie naszych klientów.

Z dumą oferujemy także pompy ciepła oraz klimatyzatory SPLIT z technologią inverterową, które są synonimem efektywności energetycznej i niezawodności. Nasze rozwiązania są idealne dla szerokiego spektrum obiektów – od mieszkań i biur, po sale konferencyjne, szpitale i laboratoria, gdzie wymagania dotyczące jakości powietrza są szczególnie wysokie.

W UNIKLIMA rozumiemy, że każde zadanie wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego zawsze słuchamy potrzeb naszych klientów i dostosowujemy nasze usługi, aby spełniały ich oczekiwania. Nasz profesjonalny zespół to eksperci w swojej dziedzinie, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu, gwarantując, że instalacje są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasze zaangażowanie w doskonałość i innowacyjność jest nieustanne. Zapraszamy do współpracy z UNIKLIMA – razem stworzymy przestrzeń, w której będziesz czuć się najlepiej.

UNIKLIMA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Sosnowiec
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy UNIKLIMA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNIKLIMA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa UNIKLIMA

Siedziba główna w Sosnowcu

UNIKLIMA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
UNIKLIMA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca UNIKLIMA - oferty archiwalne

  • Serwisant klimatyzacji i wentylacji

    UNIKLIMA
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Opis stanowiska:
      Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za instalację, przeglądy, diagnostykę, naprawę i uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

      Wymagania:
      - czynne prawo jazdy
      - dokładność i sumienność przy realizacji zadań oraz odpowiedzialność za wykonywane obowiązki i powierzone mienie

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracodawcy w Sosnowcu