Ubezpieczenia i Finanse Adam Rogólski

Czy to Twoja firma?

Ubezpieczenia i Finanse Adam Rogólski praca

Nowy Sącz

Witaj! Nazywam się Adam Rogólski i jestem założycielem firmy "Ubezpieczenia i Finanse Adam Rogólski", która swoją siedzibę ma w malowniczej miejscowości Kokuszka. Od 2017 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, konsekwentnie budujemy pozycję na rynku finansowym i ubezpieczeniowym, a także w obszarze obsługi rynku nieruchomości.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Zdajemy sobie sprawę, że świat finansów i ubezpieczeń może być skomplikowany, dlatego stawiamy na jasną komunikację i dostosowanie usług do konkretnych potrzeb naszych klientów. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zaufaniem i odpowiedzialnością, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Jako jednoosobowa działalność, stawiam na osobisty kontakt z klientem i dbam o to, aby każda osoba, która zdecyduje się skorzystać z moich usług, czuła się wysłuchana i odpowiednio obsłużona. Szukam również osób, które podzielają moje podejście do pracy i chciałyby dołączyć do mojego zespołu, szczególnie w obszarze obsługi klienta i call center.

Mimo że nasza historia jest stosunkowo krótka, to każdy dzień to dla nas nowa lekcja, która pozwala nam rosnąć i udoskonalać nasze metody pracy. Zależy mi na tym, aby "Ubezpieczenia i Finanse Adam Rogólski" były synonimem rzetelności i profesjonalizmu.

Zapraszam do kontaktu i współpracy wszystkich, którzy szukają solidnego partnera w dziedzinie finansów i ubezpieczeń. Razem możemy znaleźć najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenia i Finanse Adam Rogólski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Ubezpieczenia i Finanse Adam Rogólski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ubezpieczenia i Finanse Adam Rogólski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ubezpieczenia i Finanse Adam Rogólski

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Ubezpieczenia i Finanse Adam Rogólski - oferty archiwalne

  • Handlowiec

    • Nowy Sącz
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz biznesowych

      • Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi

      • Realizacja oczekiwanych celów sprzedażowych i zadań opartych na wyjątkowym podejściu do Klienta

      • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów.

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie

      • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

      • Komunikatywność i nastawienie na rozwój

      • Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B (JDG)

      • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

      Oferujemy

      • Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie. Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granicy

      • Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. Ja Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów

      • Stanie w miejscu? Nie u nas. W każdej chwili możesz zdecydować, że obierasz kierunek rozwój. Menedżer Zespołu Sprzedaży – może za jakiś czas to będziesz Ty?

      • Nie będziesz samotną wyspą. Od samego początku możesz liczyć na wiedzę i wsparcie moje, jak również doświadczonych koleżanek i kolegów z zespołu.

      • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami np. wycieczki zagraniczne

      • Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót!

      Proces rekrutacyjny

      • CV to Twoja wizytówka, a my chcemy poznać Cię z jak najlepszej strony. Opisz swoje doświadczenie i pochwal się swoimi sukcesami i mocnymi stronami.

      • Podczas rozmowy telefonicznej będę chciał poznać Twoją motywację do pracy ze mną oraz oczekiwania wobec nowej roli.

      • Podczas spotkania opowiem Ci o naszych planach i projektach. To również okazja do zadania mi pytań i omówienia wzajemnych oczekiwań.

      • Podsumowujemy proces rekrutacji i jeśli obie strony są na TAK to składam Ci ofertę zgodną z naszymi ustaleniami. Przekazujemy Ci wszystkie istotne informacje dotyczące współpracy.

      Benefity

      • Prywatna Opieka Medyczna - Karta Medicover;
      • Karta Multisport;
      • Ubezpieczenie grupowe.

Pracodawcy w Nowym Sączu