FAKRO

Czy to Twoja firma?

FAKRO praca

Nowy Sącz

FAKROFAKRO to ludzie. Od początku naszego istnienia stawiamy na budowanie Mistrzowskiej Drużyny identyfikującej się z wartościami firmy.


Zapraszamy Cię do naszego zespołu!


Na co dzień doceniamy efektywną współpracę i dbamy o nasze relacje wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewniamy stabilne miejsca pracy, rozwijamy kompetencje zawodowe i osobiste naszych Pracowników. Jako firma mocno związana ze sportem propagujemy wśród Pracowników zdrowy, aktywny styl życia. Nasi Pracownicy są inicjatorami akcji charytatywnej „Kilometry Nadziei z FAKRO” i świetnie łączą swoje pasje z zaangażowaniem w życie firmy.

FAKRO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center produkcja / przemysł it (informatyka) praca fizyczna

Oferty pracy FAKRO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FAKRO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

 • Bilety na imprezy kulturalne
 • Dodatki świąteczne
 • Dofinansowanie do nauki języka obcego
 • Elastyczny czas pracy
 • Parking dla pracowników
 • Stabilne warunki zatrudnienia
 • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa FAKRO

Siedziba główna

FAKRO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

 • Przedsiębiorstwo prężnie się rozwija i dziś tworzy Grupę FAKRO. Ta składa się z 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych, co tworzy rozbudowaną sieć dystrybucji produktów firmy. Przedsiębiorstwo dostarcza swoje produkty do ponad 50 różnych rynków świata. FAKRO urosło do miana prawdziwej potęgi, co przyciąga uwagę nie tylko klientów, ale także osób zainteresowanych podjęciem pracy w tym przedsiębiorstwie. Przyjrzyjmy się bliżej korporacji zbudowanej na małej firmie rodzinnej.

  Historia firmy FAKRO

  FAKRO zadebiutowało na rynku w 1991 roku, ale początki firmy sięgają nieco wcześniej. Ryszard Florek w czasie studiów i stażów w RFN nabrał przekonania, że pomysł produkcji okien dachowych w Polsce ma sens. Jednak nim doszło do realizacji, założył on wraz z Jackiem Rakowiakiem, Zakład Stolarki Budowlanej Florad w Tymbarku. Firma produkowała od 1986 roku boazerie, podłogi, szafy wnękowe i bramy na rynek niemiecki.

  Po upadku komunizmu Ryszard Florek wraz z żoną Krystyną i kuzynem Krzysztofem Kronenbergerem zaczynają w Nowym Sączu składać okna dachowe. Drewniane elementy wykonywał zakład Florad, a przedsiębiorcza rodzina składała pierwsze okna w garażu. W styczniu 1991 roku oficjalnie zarejestrowano firmę FAKRO, która z czasem miała się stać prawdziwą potęgą.

  Video

  Początkowo FAKRO działało na polskim rynku, ale świadomość marki dzięki targom i stałym ekspozycjom wzrastała także wśród klientów zagranicznych. Pierwsze produkty na eksport wyruszyły w 1994 roku do Holandii oraz na Słowację. Obecnie FAKRO dostarcza swoje produkty do przeszło 50 krajów na całym świecie, a sprzedaż na eksport wynosi 70% ogólnej sprzedaży.

  Działalność firmy FAKRO

  Firma FAKRO skupia się przede wszystkim na oknach dachowych, które dały początek przedsiębiorstwu i do dziś stanowią trzon oferty. Oferta firmy obejmuje klasyczne okna dachowe oraz okna do dachów płaskich. Producent zajmuje się także stolarką pionową, czyli wszelkiego rodzaju oknami, drzwiami czy markizami montowanymi w domach. Oprócz tego FAKRO produkuje schody strychowe i akcesoria dachowe.

  Oferta FAKRO zawiera głównie:

  • okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania
  • okna do dachów płaskich
  • kołnierze
  • sterowanie elektryczne
  • wyłazy
  • świetliki rurowe
  • oddymianie
  • akcesoria do okien dachowych: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne
  • akcesoria montażowe
  • folie i membrany

  Bogate doświadczenie przedsiębiorstwa sprawia, że oferuje ono produkty wysokiej jakości cenione przede wszystkim na rynkach europejskich. Przedsiębiorstwo chwali się w materiałach marketingowych, że zajmuje już pozycję wicelidera na rynku okien dachowych. Firma zawdzięcza ten stan rzeczy dynamicznemu rozwojowi i poszerzaniu swoich struktur.

  Obecnie Grupa FAKRO zrzesza 11 spółek produkcyjnych i 17 spółek dystrybucyjnych. W efekcie firma zatrudnia już ponad 4000 osób, co przykuwa uwagę potencjalnych pracowników. FAKRO jest między innymi jednym z największych pracodawców w Nowym Sączu, gdzie posiada swoją główną siedzibę.

  Sukcesy branżowe firmy FAKRO

  FAKRO nie bez powodu znalazł się w czołówce producentów okien dachowych. Firma stawiała na jakość swoich produktów i dokonywała trafionych inwestycji. W efekcie wielokrotnie była nagradzana w prestiżowych plebiscytach. Przedsiębiorstwo na przestrzeni niemal 30 lat zgromadziło wiele statuetek i wystarczy wspomnieć kilka z nich, aby pokazać skalę sukcesu.

  Wybrane nagrody i wyróżnienia firmy FAKRO:

  • Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP - wyróżnienie przyznane firmie w 2003 roku za „szczególny wkład w budowaniu prestiżu polskiej gospodarki na rynkach Unii Europejskiej” oraz w 2011 „za obecność na rynku globalnym”;
  • Godło promocyjne "Teraz Polska" - nagroda przyznana w 1996 roku;
  • "Wybitny polski eksporter" - nagroda przyznana w 2002 roku;
  • "Orzeł Polskiej Stolarki" - wyróżnienie przyznane podczas X Kongresu Stolarki Polskiej wraz z certyfikatem dla firmy członkowskiej POID i Wyróżnieniem Dziennikarzy w kategorii Firma Zaangażowana Społecznie;
  • Red Dot Award: Product Design 2019 - prestiżowa nagroda designerska dla drzwi wielkopowierzchniowych HST-Sky;
  • Odznaka honorowa "Za Zasługi dla Wynalazczości" - nagroda przyznana przez premiera Morawieckiego na wniosek Urzędu Patentowego RP;
  • "German Design Award Winner 2019" -nagroda przyznana dla okna do dachów płaskich DXW oraz wyróżnienie "German Design Award Specjal Mention" dla okna do dachów płaskich typu G oraz okien INNOVIEW;
  • "Orzeł Wprost 2018" - nagroda przyznana w prestiżowym plebiscycie w kategorii Lider rozwoju.

  Jak widać, FAKRO ma na swoim koncie wiele nagród, a przytoczyliśmy tylko kilka z długiej listy osiągnięć. Przedsiębiorstwo zdecydowanie ma wiele do zaoferowania swoim klientom. Pozostaje tylko pytanie, co oferuje potencjalnym pracownikom.

  Praca w firmie FAKRO

  Grupa FAKRO składa się z licznych spółek w Polsce i za granicą, które zatrudniają ponad 4000 osób. Tak duży pracodawca przyciąga uwagę potencjalnych pracowników chcących budować karierę w branży okien dachowych.

  Firma FAKRO prowadzi rekrutację między innymi za pośrednictwem strony internetowej: https://www.fakro.pl/proces-rekrutacji. Zainteresowane osoby mogą znaleźć w tym miejscu aktualne oferty pracy dotyczące wolnych stanowisk we wszystkich oddziałach przedsiębiorstwa.

  Producent okien poszukuje zarówno pracowników na stałe, jak i organizuje prace wakacyjne i staże oraz praktyki. W przypadku braku interesujących ofert można złożyć aplikację spontaniczną i przesłać do firmy swoje CV. Rekruterzy w razie zwolnienia się konkretnego stanowiska skontaktują się z osobami, które dokonały aplikacji spontanicznej.

  Rekrutacja w firmie FAKRO skupia się przede wszystkim na rozmowie kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami. Osoby, których aplikacje przejdą pozytywnie selekcję, są zapraszane na rozmowę, podczas której przedstawiciele firmy będą się starali poznać kandydata i przedstawić mu wszystkie warunki pracy. W razie wymogu znajomości języka obcego część spotkania zostanie poprowadzona w tym języku. Możliwe jest też przeprowadzenie testów kwalifikacyjnych.

  FAKRO potrzebuje przede wszystkim pracowników produkcji, mechaników maszyn oraz elektromechaników. Nie brakuje także ofert dla specjalistów ds. sprzedaży, handlowców czy administratorów systemów.

  Opinie o firmie FAKRO

  Poszukując pracy, zazwyczaj każdy stara się sprawdzić, co dany pracodawca ma do zaoferowania oraz jakie warunki faktycznie panują w konkretnej firmie. Wiele osób sięga po opinie wypisywane w internecie na temat pracodawców.

  W sieci znajdziemy wiele stron zbierających opinie o pracodawcach. Wpisy pojawiające się na takich witrynach najczęściej trzeba traktować z pewnym dystansem, ale często można z nich wyciągnąć pewne fakty. FAKRO podobnie, jak inni duzi pracodawcy także jest oceniane w internecie.

  Można się natknąć na różne opinie, ale oprócz wpisów będących raczej wylewaniem żali wiele wypowiedzi ma pozytywny ton. Oczywiście pracownicy zwracają uwagę na pewne minusy, jak przeciętne wynagrodzenia, czy ograniczona ścieżka rozwoju. Mimo to wiele wpisów podkreśla możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ciekawe dodatki czy pozytywną atmosferę w FAKRO. Wygląda na to, że warto spróbować swoich sił w FAKRO nawet jeżeli praca w tej firmie miałaby być tylko przystankiem w budowaniu kariery.

  Źródło: www.absolvent.pl

  Kontakt z firmą FAKRO

  Osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie FAKRO powinny się posiłkować podaną wyżej stroną internetową. Wszystkie oferty są opatrzone formularzem aplikowania, a w przypadku braku interesujących ofert, kandydaci mają możliwość złożenia aplikacji spontanicznej.

  W przypadku zapytań związanych z podjęciem pracy bądź zakupem produktów firmy można skorzystać z danych kontaktowych:

  FAKRO Sp. z o.o.:

  ul. Węgierska 144a

  33-300 Nowy Sącz

  tel. +48 18 444 0 444

  infolinia 800 100 052

  e-mail: fakro@fakro.pl

  Warto również odwiedzić stronę internetową firmy pod adresem: www.fakro.pl, a także kanały FAKRO w social mediach. Na oficjalnych profilach firmy w mediach społecznościowych można się bliżej zapoznać z działalnością przedsiębiorstwa i produktami FAKRO.

  Facebook ikona
  YouTube ikona
  LinkedIn ikona

   

  https://www.facebook.com/FAKROPolska

   

   

  https://www.youtube.com/user/FakroGroup

   

   

  https://www.linkedin.com/company/fakro/

   

   

  FAKRO z małej rodzinnej firmy stało się międzynarodową korporacją znaną na wielu światowych rynkach. Wiele wskazuje na to, że pozycja firmy nie jest zagrożona i tym samym staje się ona stabilnym pracodawcą. Przedsiębiorstwo pozwala między innymi na zdobycie cennego doświadczenia w branży, które z czasem może mocno zaprocentować.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
FAKRO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Kraków
 2. Nowy Sącz
 3. Warszawa
 4. Gliwice
 5. Rzeszów
 6. Bielsko-Biała
 7. Katowice
 8. Mielec
 9. Wrocław
 10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca FAKRO - oferty archiwalne

 • Kierownik Utrzymania Ruchu

  FAKRO
  • Rudnik nad Sanem
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Miejsce pracy: Rudnik nad Sanem

   Zakres obowiązków

   • zapewnienie optymalnego działania maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze linii produkcyjnych
   • wsparcie w usuwaniu awarii, modernizacja i optymalizacja funkcjonowania maszyn
   • planowanie przeglądów, napraw i działań prewencyjnych zapewniających bezawaryjne funkcjonowanie linii produkcyjnych
   • uczestniczenie w nowych wdrożeniach i inwestycjach
   • zarządzanie zespołem podległych pracowników

   Wymagania

   • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
   • wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne)
   • wiedza z zakresu budowy maszyn, mechaniki, elektroniki i automatyki
   • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn oraz czytania schematów elektrycznych
   • gotowość do wyjazdów służbowych
   • umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
   • odporność na stres i pracę pod presją czasu, komunikatywność, dyspozycyjność, terminowość

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • dostęp do nauki online języka angielskiego, niemieckiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Magazynier w Luboniu k. Poznania

  FAKRO
  • Luboń
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Magazynier w Luboniu k. Poznania


   Miejsce pracy: Magazyn Regionalny w Luboniu, ul Magazynowa 6

   Zakres obowiązków

   • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
   • przyjmowanie, konfekcjonowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
   • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner)
   • przestrzeganie zasad BHP
   • poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym

   Wymagania

   • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (wymagane uprawnienia UDT)
   • mile widziane wykształcenie średnie
   • doświadczenie w pracy na magazynie
   • dobra organizacja pracy
   • umiejętność pracy w zespole
   • prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
   • umiejętność obsługi komputera

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • pracę od poniedziałku do piątku (I zmiana)
   • dobre warunki pracy
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Młodszy Audytor Finansowy

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Młodszy Audytor Finansowy


   Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Zakres obowiązków

   • badania i ocena realizacji zadań i pracy spółek Grupy FAKRO oraz ich działów organizacyjnych, w tym zadań dla wyznaczonych celów operacyjnych w szczególności:
    • uczestnictwo w tworzeniu planów audytów rocznych
    • uczestnictwo w przygotowywaniu operacyjnym audytów i określanie obszarów objętych ryzykiem
    • opracowywanie harmonogramów i programów audytów wewnętrznych oraz przeprowadzanie audytów w spółkach produkcyjnych oraz dystrybucyjnych w Grupie FAKRO
    • sporządzanie na ich podstawie raportu audytu wewnętrznego z zaleceniami oraz prezentacji dla klientów audytu
   • kontrola przestrzegania procedur wewnętrznych Grupy FAKRO, wymagań prawnych, finansowych i innych obowiązujących daną spółkę uregulowań
   • formułowanie przejrzystych wniosków i rekomendacji oraz weryfikowanie stanu wdrożenia działań naprawczych
   • dokonywanie oceny efektywności i skuteczności systemów kontroli wewnętrznej Grupy FAKRO
   • udział w rozwoju systemów informatycznych w Grupie FAKRO

   Wymagania

   • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, finansowe, IT)
   • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu przeprowadzania audytu wewnętrznego
   • zdolność analitycznego myślenia
   • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1
   • biegła obsługa programów Microsoft Office (MS Excel, Power Point, MS Word)
   • prawo jazdy kat. B (gotowość do odbywania podróży służbowych, w tym zagranicznych)
   • dobra organizacja pracy i zarządzania swoim czasem

   Dodatkowym atutem będzie:

   • znajomość obsługi aplikacji Business Intelligence (BI)
   • znajomość systemów klasy ERP (JD Edwards, SAP, IFS)
   • znajomość środowiska Webcon
   • znajomość innych języków (np.: niemiecki, hiszpański)
   • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • elastyczne godziny pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Przedstawiciel Handlowy Wrocław - Stolarka Pionowa

  FAKRO
  • Wrocław
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Miejsce pracy: region dolnośląski

   Zakres obowiązków

   Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż nowego produktu, reprezentowanie firmy na rynku i w kontaktach z klientami, monitorowanie rynku i zbieranie informacji na temat działań konkurencji w regionie.

   Wymagania

   • doświadczenie w pracy na rynku (najchętniej w branży stolarki otworowej)
   • wykształcenie min. średnie (preferowane budowlane)
   • wysokie umiejętności interpersonalne
   • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
   • dyspozycyjność
   • prawo jazdy kategorii B

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • realny wpływ na efekty swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa + premia sprzedażowa)
   • zadaniowy czas pracy
   • narzędzia wspomagające pracę (laptop, telefon, samochód z możliwością wykorzystania do celów prywatnych)
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Pracownik Produkcji

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Firma Fakro poszukuje pracowników


   Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Zakres obowiązków

   • obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
   • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
   • przestrzeganie zasad BHP
   • dbanie o porządek na stanowisku pracy

   Wymagania

   • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
   • dyspozycyjność do pracy zmianowej
   • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
   • gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
   • wynagrodzenie zasadnicze + premia
   • wsparcie szkoleniowe w pierwszych miesiącach pracy
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp online do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Młodszy Audytor Finansowy

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Młodszy Audytor Finansowy


   Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Zakres obowiązków

   • badania i ocena realizacji zadań i pracy spółek Grupy FAKRO oraz ich działów organizacyjnych, w tym zadań dla wyznaczonych celów operacyjnych w szczególności:
    • uczestnictwo w tworzeniu planów audytów rocznych
    • uczestnictwo w przygotowywaniu operacyjnym audytów i określanie obszarów objętych ryzykiem
    • opracowywanie harmonogramów i programów audytów wewnętrznych oraz przeprowadzanie audytów w spółkach produkcyjnych oraz dystrybucyjnych w Grupie FAKRO
    • sporządzanie na ich podstawie raportu audytu wewnętrznego z zaleceniami oraz prezentacji dla klientów audytu
   • kontrola przestrzegania procedur wewnętrznych Grupy FAKRO, wymagań prawnych, finansowych i innych obowiązujących daną spółkę uregulowań
   • formułowanie przejrzystych wniosków i rekomendacji oraz weryfikowanie stanu wdrożenia działań naprawczych
   • dokonywanie oceny efektywności i skuteczności systemów kontroli wewnętrznej Grupy FAKRO
   • udział w rozwoju systemów informatycznych w Grupie FAKRO

   Wymagania

   • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, finansowe, IT)
   • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu przeprowadzania audytu wewnętrznego
   • zdolność analitycznego myślenia
   • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1
   • biegła obsługa programów Microsoft Office (MS Excel, Power Point, MS Word)
   • prawo jazdy kat. B (gotowość do odbywania podróży służbowych, w tym zagranicznych)
   • dobra organizacja pracy i zarządzania swoim czasem

   Dodatkowym atutem będzie:

   • znajomość obsługi aplikacji Business Intelligence (BI)
   • znajomość systemów klasy ERP (JD Edwards, SAP, IFS)
   • znajomość środowiska Webcon
   • znajomość innych języków (np.: niemiecki, hiszpański)
   • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • elastyczne godziny pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Serwisant

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę gwarancyjną produktów w terenie oraz doradztwo i wsparcie Klientów.

   Zakres obowiązków

   • naprawy produktów w ramach usług gwarancyjnych
   • realizacja napraw lub modernizacji produktów w ramach usług pogwarancyjnych
   • doradztwo techniczne z zakresu montażu i eksploatacji produktów

   Wymagania

   • komunikatywność pozwalająca na kontakt z Klientem serwisowym
   • wysoka kultura osobista
   • dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi
   • prawo jazdy kat. B
   • wykształcenie techniczne
   • umiejętność obsługi komputera
   • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
   • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów diagnostycznych

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • zadaniowy czas pracy
   • narzędzia wspomagające pracę (telefon, tablet, samochód)
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Specjalista ds. Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Miejsce pracy: Nowy Sącz


   Głównym obowiązkiem Specjalisty ds. Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami jest organizacja i prowadzenie szkoleń produktowych oraz budowanie i rozwój relacji partnerskich z Wykonawcami.

   Zakres obowiązków

   - prowadzenie szkoleń produktowych (teoretycznych i praktycznych)

   - dbanie o realizowanie celów szkoleniowych

   - prowadzenie dokumentacji szkoleniowej

   - identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych

   - przygotowanie materiałów szkoleniowych, prezentacji, ćwiczeń, warsztatów

   - przeprowadzanie ewaluacji szkolenia

   - szeroka współpraca z Wykonawcami, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Wykonawcami poprzez nawiązywanie i rozwijanie szeroko pojętej współpracy obejmującej inicjowanie i przygotowywanie dla nich kompletu narzędzi marketingowych, edukacyjnych i innych, wspierających ich pracę i budujących lojalność i partnerskie relacje z firmą FAKRO

   Wymagania

   - wykształcenie wyższe (preferowany profil budowlany)

   - doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń lub w wystąpieniach publicznych

   - min. 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku

   - umiejętność projektowania materiałów do szkoleń

   - kreatywność oraz umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań

   - komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole

   - sumienność, samodzielność, komunikatywność,

   - prawo jazdy kat. B

   - znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie szkoleń

   miła aparycja

   Oferujemy

   - umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku

   - wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych

   - przyjazną atmosferę pracy

   - elastyczne godziny pracy

   - możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych

   - dobre warunki pracy

   - wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych

   - dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego

   - możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej

   - bonusy w okresach świątecznych

   - dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

   - korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

 • Inspektor/ Specjalista ds. BHP

  FAKRO
  • Rudnik nad Sanem
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • запрошуємо працівників з України
  • Inspektor/ Specjalista ds. BHP


   Miejsce pracy: Rudnik nad Sanem

   Zakres obowiązków


   • przeprowadzanie szkoleń okresowych i wstępnych BHP dla pracowników
   • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
   • udział w postępowaniach powypadkowych
   • proponowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu podniesienie bezpieczeństwa
   • prowadzenie wymaganej dokumentacji i sporządzanie raportów
   • budowanie świadomości i odpowiedzialności za bezpieczeństwo

   Wymagania


   • wykształcenie kierunkowe – wyższe, w tym studia podyplomowe w zakresie BHP
   • minimum 3 lata doświadczenia w służbie BHP
   • praktyczna znajomości przepisów BHP, PPOŻ i Prawa Pracy
   • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
   • dyspozycyjność, rzetelność
   • czynne prawo jazdy kat. B
   • umiejętność współpraca z pracownikami na każdym szczeblu organizacji
   • praca w systemie zmianowym

   Oferujemy


   • umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • dostęp do nauki online języka angielskiego, niemieckiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

 • Zastępca Dyrektora ds. Zakupów

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Zastępca Dyrektora ds. Zakupów


   Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Zakres obowiązków

   • budowanie i realizowanie polityki zakupów według przyjętych założeń
   • nadzorowanie terminowości zamówień
   • prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych
   • organizacja procedur i procesów zakupowych
   • zarządzanie budżetami oraz kontrola rentowności
   • określanie terminów płatności
   • pozyskiwanie dla firmy kluczowych dostawców
   • negocjowanie korzystnych warunków współpracy z kontrahentami
   • utrzymywanie kontaktów z kluczowymi dostawcami w zakresie realizacji zamówień
   • reprezentowanie spółki w kontaktach z partnerami biznesowymi
   • zarządzanie łańcuchem dostaw
   • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu Spółki
   • kształtowanie polityki marżowej i cenowej w zakresie danego producenta
   • podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych, sporządzanie i analizowanie okresowych raportów
   • zapewnianie wsparcia technicznego i organizacyjnego dla wszystkich działów w zakresie dokonywanych zakupów
   • realizacja i bieżąca kontrola umów handlowych
   • wsparcie zespołu w negocjacjach z producentami oraz dostawcami w zakresie warunków współpracy
   • kierowanie pracą zespołu zakupowego

   Wymagania

   • doświadczenie na tożsamym stanowisku w firmie produkcyjnej
   • biegła znajomość języka angielskiego
   • zdolności analityczne i negocjacyjne
   • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, zarządzanie lub techniczne)
   • bardzo dobra znajomość arkusza MS Excel

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • elastyczne godziny pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Kierownik Zespołu Zabezpieczenia Obiektu

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Kierownik Zespołu Zabezpieczenia Obiektu

   Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Zakres obowiązków

   • organizacja i kontrola pracy Zespołu Zabezpieczenia Obiektu (ZZO)
   • planowanie i rozwój technicznych systemów bezpieczeństwa
   • prowadzenie gospodarki materiałowo - technicznej w zakresie wyposażenia pomieszczeń i uposażenia pracowników ZZO
   • utrzymanie porządku i organizacji parkingów
   • utrzymanie porządku i organizacja zewnętrznych tras dla ruchu osobowego i towarowego

   Wymagania

   • doświadczenie w pracy w obszarach związanych z ochroną fizyczną
   • mile widziany wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej
   • znajomość zasad bezpieczeństwa i ochrony fizycznej obiektów
   • znajomość technicznych systemów bezpieczeństwa
   • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
   • niekaralność
   • wykształcenie min. średnie
   • znajomość przepisów BHP
   • odporność na stres
   • dobra praktyczna znajomość obsługi komputera (programy Word i Excel)
   • prawo jazdy kat. B
   • dyspozycyjność

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • elastyczne godziny pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Technolog Drewna

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Technolog Drewna   Miejsce pracy: Nowy Sącz


   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za usprawnianie procesów technologicznych i produkcyjnych w obszarze gospodarki drewnem.   Zakres obowiązków

   • nadzór nad technologią produkcji elementów drewnianych
   • tworzenie instrukcji technologicznych i jakościowych
   • analiza kosztów produkcji elementów drewnianych
   • analiza stanów magazynowych półfabrykatów drewnianych

   Wymagania

   • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Technologia drewna)
   • mile widziana praca na podobnym stanowisku
   • znajomość technologii obróbki drewna
   • umiejętność prowadzenia projektów związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych
   • umiejętność pracy w zespole
   • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
   • prawo jazdy kat. B
   • otwartość na nowe doświadczenia
   • gotowość do wyjazdów służbowych

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • elastyczne godziny pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Magazynier w Luboniu k. Poznania

  FAKRO
  • Luboń
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Magazynier w Luboniu k. Poznania


   Miejsce pracy: Magazyn Regionalny w Luboniu, ul Magazynowa 6

   Zakres obowiązków

   • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
   • przyjmowanie, konfekcjonowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
   • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner)
   • przestrzeganie zasad BHP
   • poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym

   Wymagania

   • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (wymagane uprawnienia UDT)
   • mile widziane wykształcenie średnie
   • doświadczenie w pracy na magazynie
   • dobra organizacja pracy
   • umiejętność pracy w zespole
   • prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
   • umiejętność obsługi komputera

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • pracę od poniedziałku do piątku (I zmiana)
   • dobre warunki pracy
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Kierownik ds. Marketingu

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Kierownik ds. Marketingu


   Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Głównym obowiązkiem Kierownika ds. Marketingu jest zarządzanie zespołem, dbanie o jego rozwój i współuczestniczenie w tworzeniu strategii marketingowej firmy.

   Zakres obowiązków

   • wdrażanie oraz kontrola planów marketingowych w celu zwiększenia sprzedaży usług
   • motywowanie oraz kierowanie zespołem pracowników
   • koordynacja kreacji i projektów marketingowych
   • kreowanie działań reklamowych i promocyjnych
   • monitorowanie i analiza działań konkurencji
   • przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych oraz akcji promocyjnych

   Wymagania

   • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia)
   • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz obsługa komputera
   • minimum 3- letnie doświadczenie w zakresie kierowania zespołem marketingowym
   • zdolności negocjacyjne, przywódcze, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, dynamizm, odporność na stres oraz umiejętności planowania i organizacji pracy w zespole

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • elastyczne godziny pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Kierownik Działu Spedycji

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Kierownik Działu Spedycji   Miejsce pracy:
   Nowy Sącz   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację działań w zakresie spedycji krajowej/międzynarodowej/kurierskiej w Grupie Fakro. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należy, m.in.: organizowanie transportów międzynarodowych i krajowych, utrzymywanie kontaktów z przewoźnikami, monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, koordynowanie pracy zespołu spedytorów oraz zarządzanie zespołem pracowników i optymalizacja kosztów podległej jednostki.

   Zakres obowiązków

   • nadzór nad prawidłowym planowaniem, realizacją i rozliczaniem zleceń transportowych
   • utrzymywanie dobrych relacji z przewoźnikami, monitorowanie ich pracy, wdrażanie działań korygujących
   • zarządzanie zespołem spedytorów oraz kierowców
   • nadzór nad bieżącymi wymaganiami prawnymi oraz tworzenie standardów, procedur i instrukcji
   • tworzenie budżetu działu, realizacja celów biznesowych,
   • optymalizacja wykorzystania floty
   • rozwijanie systemów informatycznych w obszarze spedycji

   Wymagania

   • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne; transport, logistyka, spedycja)
   • znajomość branży TSL
   • znajomość systemów transportowych: TMS, 4Trans, giełdy transportowej
   • znajomość zagadnień i przepisów z zakresu transportu
   • 3 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze spedycji
   • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
   • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
   • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
   • zdolności negocjacyjne, przywódcze, odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Monter Stolarki Otworowej – Okien Pionowych i Bram

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Monter Stolarki Otworowej – Okien Pionowych i Bram


   Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Zakres obowiązków

   • montaż okien pionowych i bram garażowych
   • obsługa serwisowa okien i bram
   • montaż przeszkleń

   Wymagania

   • wiedza z zakresu zasad montażu okien pionowych i bram
   • umiejętność obsługi elektronarzędzi
   • komunikatywność pozwalająca na kontakt z Klientem
   • wysoka kultura osobista
   • dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi
   • umiejętność pracy w zespole
   • prawo jazdy kat. B
   • wykształcenie techniczne
   • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
   • umiejętność czytania budowlanej dokumentacji technicznej

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • zadaniowy czas pracy
   • narzędzia wspomagające pracę (telefon, tablet, samochód)
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Młodszy Magazynier w Pszczynie

  FAKRO
  • Pszczyna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Młodszy Magazynier w Pszczynie


   Miejsce pracy: Magazyn Regionalny w Pszczynie

   Zakres obowiązków


   • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
   • przyjmowanie, konfekcjonowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
   • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner)
   • przestrzeganie zasad BHP
   • poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym

   Wymagania


   • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT
   • mile widziane wykształcenie średnie
   • doświadczenie w pracy na magazynie
   • dobra organizacja pracy
   • umiejętność pracy w zespole
   • prawo jazdy kategorii B
   • umiejętność obsługi komputera

   Oferujemy


   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • pracę od poniedziałku do piątku (I zmiana)
   • dobre warunki pracy
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO


 • Elektromechanik

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Elektromechanik


   Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Zakres obowiązków

   • usuwanie bieżących awarii i usterek
   • konserwacja i naprawa maszyn
   • wykonywanie instalacji elektrycznych oraz pneumatycznych
   • uczestniczenie przy wdrażaniu nowych technologii
   • praca w oparciu o system CMMS (praca z komputerem/smartfonem)
   • obsługa oraz konserwacja układu odpylania

   Wymagania

   • wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektromechanicznym
   • uprawnienia SEP E do 1 kV
   • dyspozycyjność do pracy w soboty przy konserwacjach i remontach maszyn
   • umiejętność czytania schematów elektrycznych
   • podstawowa znajomość obsługi komputera
   • dokładność, umiejętność organizacji pracy i samodzielność w działaniu
   • mile widziane doświadczenie w pracy jako elektromechanik
   • mile widziana znajomość układów sterowania PLC

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • pracę w systemie zmianowym
   • przyjazną atmosferę pracy
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp online do nauki języka angielskiego i/lub niemieckieg
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Specjalista ds. Obsługi Rynku Eksportowego

  FAKRO
  • Nowy Sącz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Specjalista ds. Obsługi Rynku Eksportowego


   Miejsce pracy: Nowy Sącz

   Zakres obowiązków

   • kompleksowa obsługa klientów zagranicznych
   • współtworzenie i odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
   • przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz wycen

   Wymagania

   • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
   • umiejętność analitycznego myślenia
   • praktyczna znajomość MS Office w szczególności MS Excel
   • dobra organizacja pracy
   • umiejętność pracy w zespole
   • komunikatywność
   • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • elastyczne godziny pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
 • Specjalista ds. Obróbki i Tłoczenia Metali

  FAKRO
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Specjalista ds. Obróbki i Tłoczenia Metali


   Miejsce pracy: Nowy Sącz/ Kraków/ Mielec

   Zakres obowiązków

   • wdrażanie nowych narzędzi, wykrojników i tłoczników do produkcji oraz ich walidacja
   • współpraca z konstruktorami narzędzi w zakresie projektowania i modyfikacji narzędzi
   • projektowanie tłoczników wielotaktowych
   • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z tłocznictwem w zakresie narzędzi i procesu

   Wymagania

   • doświadczenie w wykonywaniu wykrojników i tłoczników do metalu
   • praktyczna znajomość zagadnień związanych z tłocznictwem metalu i konstruowaniem narzędzi do produkcji tłoczników
   • znajomość zasad konstrukcji i technologii narzędzi do wykrawania i tłoczenia
   • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

   Oferujemy

   • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
   • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
   • przyjazną atmosferę pracy
   • elastyczne godziny pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
   • dobre warunki pracy
   • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
   • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
   • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
   • bonusy w okresach świątecznych
   • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
   • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Pracodawcy w Nowym Sączu