Centrum Kształcenia Zawodowego WURBEX Bożena Palarczyk-Kłobuch

Czy to Twoja firma?

Centrum Kształcenia Zawodowego WURBEX Bożena Palarczyk-Kłobuch praca

Wadowice

Centrum Kształcenia Zawodowego WURBEX powstało w 2001 roku. Głównym celem Centrum jest organizowanie i prowadzenie szkoleń oraz kursów w pozaszkolnych formach kształcenia ustawicznego osób dorosłych. Prowadzimy szkolenia specjlistyczne, zawodowe, miękkie oraz biznesowe. W naszej ofercie znajduje się ok. 50 propozycji różnych kursów i szkoleń. Ofertę
kierujemy zarówno do dużych jak i małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Nasi wykładowcy posiadają najwyższe kwalifikacje pedagogiczne i zawodowe, potwierdzone dyplomami, certyfikatami i zaświadczeniami. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne i organizacyjne do prowadzenia działalności szkoleniowej - sprzęt i pomoce naukowe niezbędne do realizacji zadań edukacyjnych oraz sale wykładowe. Dwudziestoletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy w niełatwej branży szkoleniowej, pozwala nam na ciągłe podnoszenie poziomu naszych usług, a co za tym idzie również zadowolenia naszych klientów. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi
klientami.

PRAGNIEMY NADMIENIĆ, ŻE CKZ WURBEX ZAJMUJE SIĘ TAKŻE KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ I DORADZTWEM W ZAKRESIE BHP.

Centrum posiada Akredytację Kuratora Oświaty, Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Atest
Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach oraz Zaświadczenie z Akademii UDT. Ponadto Centrum posługuje się Znakiem Jakości TGLS Quality Alliance.

Centrum Kształcenia Zawodowego WURBEX Bożena Palarczyk-Kłobuch najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Instruktor Wadowice
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Centrum Kształcenia Zawodowego WURBEX Bożena Palarczyk-Kłobuch

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego WURBEX Bożena Palarczyk-Kłobuch

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Centrum Kształcenia Zawodowego WURBEX Bożena Palarczyk-Kłobuch

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Rzeszów
  3. Poznań
  4. Braniewo
  5. Sucha Beskidzka
  6. Wadowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego WURBEX Bożena Palarczyk-Kłobuch - oferty archiwalne

  • Wykładowca/Instruktor - wózki jezdniowe, HDS

    • Wadowice
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Poszukujemy instruktorów / wykładowców do prowadzenia szkoleń w zakresie obsługi i/lub konserwacji urządzeń poddozorowych (wózki widłowe, podesty, żurawie, suwnice, wciągniki, dźwigi). Realizacja szkoleń głównie na terenie województwa małopolskiego (okolice Wadowic) lub na terenie województwa śląskiego.

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy z urządzeniami poddozorowymi.
      • Duża wiedza techniczna w zakresie urządzeń transportu bliskiego.
      • Umiejętności pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie ( stawka godzinowa uzależniona jest od rodzaju szkolenia oraz doświadczenia szkoleniowca).
      • Zwrot kosztów dojazdu do miejsca realizacji szkolenia.
      • Elastyczne godziny pracy.

Pracodawcy w Wadowicach