Akonda sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Akonda sp. z o.o. praca

Piaseczno

Akonda sp. z o.o. to renomowana firma z Piaseczna, która od 2008 roku z powodzeniem działa na rynku usług drukarskich. Jako specjalista w dziedzinie nowoczesnych technologii, dostarczamy szeroki wachlarz maszyn introligatorskich i uszlachetniających, które obejmują plotery tnąco-bigujące, foliarki, bigówki, gilotyny, oklejarki, złociarki cyfrowe, falcerki nożowe i falcerki kasetowe, a także zaawansowane drukarki DTG i roll to roll. Nasza oferta uzupełniona jest o innowacyjne rozwiązania, takie jak ploter tnący iEcho TK4S 2516, który wyróżnia się zaawansowanymi możliwościami cięcia.

Z dumą podkreślamy, że zainstalowaliśmy ponad 1000 urządzeń, co świadczy o naszej silnej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Mimo że nasz zespół liczy od 2 do 10 osób, każdy pracownik to wysoko wykwalifikowany specjalista, gotowy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W Akonda sp. z o.o. nie tylko sprzedajemy maszyny – zapewniamy pełen pakiet serwisowy, który obejmuje instalację urządzeń, przeglądy techniczne, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także regenerację wałków w foliarkach i lakierówkach. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, oferując dobór lamp UV czy grzałek na specjalne zamówienie.

Nasza firma to synonim profesjonalizmu i zaangażowania, gdzie każde zlecenie traktowane jest z należytą uwagą i precyzją. Zapraszamy do współpracy, gwarantując nie tylko dostęp do najnowszych technologii, ale również fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Akonda sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Akonda sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Akonda sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Akonda sp. z o.o.

Siedziba główna

Akonda sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Luków
  3. Plonsk
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Akonda sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • praca regionalna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Akonda powstała w 2009 roku i specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju rozwiązań do introligatorni i uszlachetniania! Oferujemy najnowocześniejsze, sprawdzone i niezawodne technologie, które w realny sposób przekładają się na jakość pracy, przyspieszając czas realizacji zleceń i ograniczając ilość odpadów na narząd. Współpracujemy z drukarniami i zakładami poligraficznymi w całej Polsce od Szczecina po Bieszczady i do tej pory zainstalowaliśmy ponad 1900 urządzeń!

      Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż urządzeń i rozwiązań z oferty firmy na terenie całej Polski. Do jej obowiązków będzie należało m.in. aktywne poszukiwanie i budowanie bazy klientów, prezentacja oferowanych urządzeń.

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych
      • Znajomości języka angielskiego
      • Czynne prawo jazdy kat. B
      • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (1-2 dniowych)

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub dóbr inwestycyjnych, poparte wymiernymi sukcesami
      • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
      • Znajomość branży poligraficznej/drukarskiej
      • Sprawność manualna w obsłudze prezentowanych urządzeń („dryg” techniczny)
      • znajomość rynku wielkoformatowego i/lub tekstylnego

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym opartym na rezultatach
      • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole
      • Niezbędne do pracy narzędzia m.in. samochód służbowy
      • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez jasno wytyczoną ścieżkę awansu

Pracodawcy w Piasecznie