Czy to Twoja firma?

Publiczne Przedszkole Liczmanek praca

Poznań

Od ponad dwóch dekad Publiczne Przedszkole Liczmanek jest dumne z bycia wiodącą instytucją edukacyjną w sercu Poznania. Nasza historia zaczęła się w 2004 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych przedszkolaków, mając na celu zapewnienie im najlepszego startu w życiu. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze metody nauczania, aby sprostać dynamicznie zmieniającemu się światu i potrzebom naszych wychowanków.

W Publicznym Przedszkolu Liczmanek wierzymy, że każde dziecko zasługuje na edukację, która rozbudza ciekawość, kreatywność i pasję do nauki. Z tego powodu oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych – od umuzykalniania, poprzez zumbę i jogę, aż po naukę języka angielskiego i zajęcia teatralno-muzyczne. Nasze autorskie programy edukacyjne promują zdrowie, bezpieczeństwo, czytelnictwo i kreatywność, a także uczą empatii i zaangażowania społecznego poprzez akcje charytatywne.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego podejścia do wychowania przedszkolnego, które obejmuje korzystanie z narzędzi multimedialnych, aby nauka była jeszcze bardziej atrakcyjna i efektywna. Nasze metody są stale udoskonalane, co pozwala nam utrzymać pozycję jednego z najlepszych przedszkoli w Poznaniu.

Nasze zaangażowanie w rozwój dzieci jest równie silne, jak nasze wsparcie dla rodziców. Rozumiemy, że rodzina jest pierwszym i najważniejszym środowiskiem edukacyjnym, dlatego oferujemy różnorodne projekty i warsztaty, które pomagają w budowaniu silnych i zdrowych relacji między dziećmi a ich opiekunami.

W Publicznym Przedszkolu Liczmanek każdy dzień to nowa przygoda i okazja do odkrywania świata. Jesteśmy przekonani, że nasze autorskie programy zajęć i zaangażowanie w projekty edukacyjne i charytatywne nie tylko wyróżniają nas na rynku, ale przede wszystkim przynoszą realne korzyści naszym wychowankom i ich rodzinom. Zapraszamy do dołączenia do naszej wspólnoty, gdzie każde dziecko ma szansę rozwijać swoje talenty i zainteresowania w otoczeniu, które inspiruje i wspiera na każdym kroku.

Publiczne Przedszkole Liczmanek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Publiczne Przedszkole Liczmanek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Publiczne Przedszkole Liczmanek

Mapa Publiczne Przedszkole Liczmanek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Publiczne Przedszkole Liczmanek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Kościerzyna

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Publiczne Przedszkole Liczmanek - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przeszkolnego

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy nauczycieli wychowania przedszkolnego od września 2023 na caly etat (30h) oraz 1/2 etatu (15h).

      Mozliwość awansu zawodowego, licznych szkoleń i praca w życzliwym zespole.

      Zapraszamy!

      Zakres obowiązków

      • nauczyciel tzw. wspomagający, /nie wychowawca/, co daje moźliwość nabycia doświadczenia absolwentom studiów kierunkowych

      Wymagania

      • ukończone studia kierunkowe

      Oferujemy

      • świetne warunki do rozwoju
      • szkolenia
      • możliwość awansu zawodowego
      • wspaniałą atmosferę pracy

Pracodawcy w Poznaniu