Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VISMED Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Czy to Twoja firma?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VISMED sp. z o.o. praca

Proszowice

Historia naszej działalności rozpoczęła się w 1 stycznia 2001 roku w Krakowie przy ul. Kronikarza Galla 24 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na zabiegi rehabilitacyjne. Od tego czasu oferujemy najwyższej jakości usługi medyczne. W naszym Centrum pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie w leczeniu nawet najtrudniejszych przypadków.

Oferty pracy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VISMED Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VISMED Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Parking
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VISMED Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Katowice
  5. Lipce Reymontowskie
  6. Mielec
  7. Gdańsk
  8. Niepołomice
  9. Chrzanów
  10. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VISMED Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 6 500-7 000 zł / mies.
    • NZOZ VISMED Sp. z o. o. poszukuje fizjoterapeuty, który uzupełni skład Centrum Medycznego Cavita prowadzonego w Łaganowie pow. proszowicki. Placówka posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz udostępnia możliwość korzystania z zabiegów komercyjnych. Jesteśmy firmą, która od 2001 r. zajmuje się rehabilitacją pacjentów.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych w placówce z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii

      • Wykonywanie swojej pracy zgodnie z kompetencjami i zdobytą wiedzą

      • Prowadzenie stosowanej dokumentacji medycznej

      • Dbanie o wizerunek firmy

      • Wykonywanie innych zadań związanych z działalnością placówki

      Wymagania

      • Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty

      • Dyspozycyjność

      • Zaangażowanie

      • Punktualność

      • Komunikatywność

      Oferujemy

      • Umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt b2b

      • Praca w nowoczesnym i w pełni wyposażonym budynku

      • Możliwość rozwoju i dodatkowych szkoleń

Pracodawcy w Proszowicach