Czy to Twoja firma?

RAJCHEL & JELONKIEWICZ NOVATOR sp. j. praca

Proszowice

Od naszych skromnych początków w 2004 roku, NOVATOR Spółka Jawna Rajchel & Jelonkiewicz wyrosła na lokalnego lidera w sprzedaży pokryć dachowych i elewacyjnych. Z dumą patrzymy na naszą historię, która jest ściśle związana z firmą BLACHOTRAPEZ, będącą czołowym producentem stalowych pokryć dachowych w Polsce. Nasza podróż przez lata była ścieżką ciągłego rozwoju i poszerzania oferty, co zaowocowało wprowadzeniem nowych produktów, takich jak dachówki ceramiczne od renomowanego producenta Röben oraz wysokiej jakości stolarki.

W NOVATOR rozumiemy, że innowacja i jakość idą w parze. Dlatego nieustannie dążymy do podnoszenia standardów naszych produktów, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań na miarę oczekiwań naszych klientów. Nasze innowacyjne podejście objawia się także w oferowaniu systemu rynnowego wytwarzanego na wymiar, co pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego projektu.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie rozwój i poszukiwanie nowych talentów, co widać w naszym ciągłym naborze kadr. Nasze osiągnięcia zostały wielokrotnie docenione w branży, czego dowodem są liczne wyróżnienia, w tym statuetka „Diament Blachotrapezu” dla Największego Dystrybutora w Polsce oraz pierwsze miejsce dla Największego Dystrybutora Blachotrapez.

Jako NOVATOR, jesteśmy zaangażowani w tworzenie wartości dla naszych klientów i społeczności, w której działamy. Nasze oddziały, w tym Centrum Pokryć Dachowych w Kazimierza Wielka oraz nowo otwarte punkty sprzedażowe, są świadectwem naszego zaangażowania w lokalny rynek i ambicji bycia blisko naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rozwijającej się historii. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które nie tylko chronią, ale i inspirują.

RAJCHEL & JELONKIEWICZ NOVATOR SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Proszowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy RAJCHEL & JELONKIEWICZ NOVATOR SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RAJCHEL & JELONKIEWICZ NOVATOR SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RAJCHEL & JELONKIEWICZ NOVATOR SPÓŁKA JAWNA

NOVATOR Spółka Jawna Rajchel & Jelonkiewicz / Centrala - Biuro Sprzedaży

Oddział Kraków

Oddział Pasturka

Oddział Busko-Zdrój

Oddział Szczucin

Oddział Niepołomice

Oddział Proszowice

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
RAJCHEL & JELONKIEWICZ NOVATOR SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gliwice
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RAJCHEL & JELONKIEWICZ NOVATOR SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Monter stolarki budowlanej

    • Kazimierza Wielka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż stolarki budowlanej, drzwi zewnętrznych, okien, bram garażowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      montaż okien i drzwi, parapetów, bram

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30 roku zycia zarejestrowanych w tut. Urzędzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 5 000 PLN

      montaż drzwi i bram, parapetów, okien.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe 4-letnie
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w tut. Urzędzie

      Oferujemy

Pracodawcy w Proszowicach