Czy to Twoja firma?

VIDOS sp. z o.o. praca

Sokołów Podlaski

Jesteśmy VIDOS – polską marką, która z pasją tworzy innowacyjne systemy kontroli dostępu i zabezpieczeń. Nasza oferta to przede wszystkim wideodomofony, domofony i zamki szyfrowe, które łączą w sobie nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność. Jesteśmy dumni, że nasze produkty nie tylko spełniają wysokie standardy jakości, ale również są przyjazne dla środowiska, co potwierdzają certyfikaty CE i RoHs.

Nasze systemy znajdują zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach wielolokatorskich, a nasza rozległa sieć dystrybutorów zapewnia dostępność naszych rozwiązań na terenie całego kraju. W VIDOS wierzymy, że kluczem do sukcesu są silne relacje – zarówno z naszymi dystrybutorami, jak i z użytkownikami końcowymi. Dlatego stawiamy na wsparcie na każdym etapie – od momentu wyboru odpowiedniego produktu, poprzez pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, aż po wsparcie techniczne i marketingowe.

Jesteśmy przekonani, że nasza przewaga konkurencyjna leży w wysokiej jakości naszych urządzeń, które są nie tylko estetyczne, ale i niezawodne. Zależy nam na tym, aby nasi dystrybutorzy mogli liczyć na atrakcyjne warunki współpracy i szybkie dostawy, co przekłada się na zadowolenie i lojalność naszych klientów.

W VIDOS każdy dzień to kolejny krok w kierunku doskonałości. Dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem bezpieczeństwa, komfortu i nowoczesności. Zapraszamy do świata VIDOS, gdzie innowacja spotyka się z tradycją tworzenia bezpiecznych i estetycznych rozwiązań dla Twojego domu i firmy.

VIDOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy VIDOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VIDOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VIDOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

VIDOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
VIDOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca VIDOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektronik - Serwisant

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Vidos sp. z o.o. - wiodący na rynku producent wideodomofonów

      Poszukujemy osoby na stanowisko serwisant, naprawa urządzeń Vidos.

      Miejsce wykonania pracy:

      ul. Sokołowska 44

      05-806 Sokołów /k. Warszawy

      Zakres obowiązków

      • Diagnozowanie oraz naprawa sprzętu dostarczanego przez klientów.

      • Pomoc przy zorganizowaniu pracy serwisu i wdrożeniu procedur

      Wymagania

      • Wykształcenia technicznego kierunkowego – elektronik.

      • Doświadczenie w serwisie urządzeń niskoprądowych

      • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym

      • Umiejętności samodzielnej analizy i odnajdywania rozwiązań problemów technicznych.

      • Umiejętność czytania schematów układów elektronicznych

      • Sumienność i dokładność

      • Chęć do uczenia się

      Oferujemy

      • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

      • Komfortową pracę na samodzielnym stanowisku w przyjaznej, kameralnej atmosferze

Pracodawcy w Sokołowie Podlaskim