Czy to Twoja firma?

ATM - BUD Tołwińska Małgorzata praca

Zielonka

Od ponad dekady jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się ATM - BUD Tołwińska Małgorzata. Nasza podróż rozpoczęła się w 2006 roku w malowniczej Zielonce, gdzie zakorzeniliśmy naszą działalność w branży urządzeń elektrycznych. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, oferując naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie naprawy i konserwacji maszyn, a także instalowania maszyn przemysłowych i sprzętu.

Nie ograniczamy się jedynie do elektryki. Nasze kompetencje obejmują również szeroki wachlarz prac budowlanych, od wznoszenia budynków po budowę rurociągów, linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Rozumiemy, jak ważna jest solidność infrastruktury, dlatego wkładamy całe nasze doświadczenie w każdy projekt, który realizujemy.

Handel, zarówno hurtowy jak i detaliczny, jest kolejnym filarem naszej działalności. Zawsze staramy się być blisko naszych klientów, dostarczając im produkty wysokiej jakości, które spełniają ich potrzeby. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, zajmujemy się transportem drogowym towarów, co pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę i logistykę.

Inwestycje w nieruchomości to również istotna część naszej działalności. Zajmujemy się kupnem, sprzedażą oraz zarządzaniem nieruchomościami, co pozwala nam na dynamiczny rozwój i stabilizację na rynku.

Jesteśmy firmą, która nieustannie dąży do doskonałości, a nasze usługi są odzwierciedleniem zaangażowania i profesjonalizmu. Mimo braku szeroko zakrojonych informacji na temat naszych wartości czy misji, każdego dnia udowadniamy, że naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i wysoka jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy z ATM - BUD, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a doświadczenie z innowacyjnością. Razem możemy tworzyć przyszłość, która będzie trwała i funkcjonalna.

ATM - BUD Tołwińska Małgorzata najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Zielonka
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ATM - BUD Tołwińska Małgorzata

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATM - BUD Tołwińska Małgorzata

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ATM - BUD Tołwińska Małgorzata

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ATM - BUD Tołwińska Małgorzata
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Kobyłka
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ATM - BUD Tołwińska Małgorzata - oferty archiwalne

  • Zatrudnię elektryka-pomocnik elektryka

    • Zielonka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy elektryka lub pomocnika do przyuczenia w Zielonce koło Warszawy.

      Zakres obowiązków

      Wykonaywsnie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych.

      Praca na wysokości do 3 metrów.

      Wymagania

      Pracownik może być bez doświadczenia. Zapraszamy pracowników z Ukrainy lub Białorusi. Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych.

      Oferujemy

      Praca w okolicach Wsrszawy. Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę.

Pracodawcy w Zielonce