DSB Logistics Sp z o.o

Czy to Twoja firma?

DSB Logistics Sp z o.o praca

Mysłowice

Witamy w DSB Logistics – Twoim zaufanym partnerze w dziedzinie transportu drogowego. Nasza podróż w branży spedycyjnej rozpoczęła się w malowniczym Mysłowicach, skąd wyruszamy na podbój europejskich tras, a nasze usługi dotarły już do malowniczych zakątków Turcji. Naszym celem jest nie tylko dotarcie do celu, ale przede wszystkim osiągnięcie pozycji lidera w transporcie drogowym, co osiągamy dzięki niezachwianej jakości i wydajności naszych usług.

Jesteśmy dumni z naszej misji, która polega na zapewnieniu najlepszej obsługi w każdym aspekcie naszej działalności. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą firmę i relacje z klientami. Rzetelność, punktualność i uczciwość to nie tylko słowa – to zasady, które kierują nami każdego dnia. Wierzymy, że długoterminowe relacje z klientami oparte na wzajemnym zaufaniu i interakcji są kluczem do sukcesu.

Nasza oferta to nie tylko transport krajowy i międzynarodowy, ale także specjalistyczne usługi takie jak organizacja przepraw promowych czy transport ładunków z kontrolowaną temperaturą. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ładunek jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy do niego z należytą uwagą i dbałością, aby dotarł do celu w nienagannym stanie.

Innowacyjność i jakość to słowa, które nas wyróżniają. Stawiamy na doświadczenie i terminowość, co przekłada się na rzetelność dostaw. Nasza obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, aby zapewnić wsparcie i rozwiązać wszelkie wątpliwości, które mogą pojawić się w dynamicznym świecie logistyki.

Jako DSB Logistics, współpracujemy tylko z najlepszymi przewoźnikami, co jest naszym konkurencyjnym atutem. Inwestujemy w długotrwały, zyskowny wzrost, który przynosi korzyści nie tylko naszej firmie, ale także naszym klientom i partnerom.

Zapraszamy do współpracy z DSB Logistics – razem możemy osiągnąć więcej.

DSB Logistics Sp z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy DSB Logistics Sp z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DSB Logistics Sp z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DSB Logistics Sp z o.o

Siedziba główna

DSB Logistics Sp z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Chorzów
  3. Katowice
  4. Mysłowice
  5. Kraków
  6. Jastrzębie-Zdrój
  7. Zlotów
  8. Gdańsk
  9. Pruszków
  10. Sucha Beskidzka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DSB Logistics Sp z o.o - oferty archiwalne

  • Spedytor krajowy/międzynarodowy

    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • 4 000-15 000 zł / mies.
    • DSB Logistics to spedycja wyspecjalizowana w transporcie międzynarodowym. Naszą wizją jest stać się liderem w transporcie drogowym zapewniając naszym klientom najlepszą wydajność i obsługę.

      W celu utrzymania najwyższej jakości usług zatrudniamy tylko spedytorów z doświadczeniem oraz chęcią dalszego rozwoju w branży TSL.

      Poszukujemy spedytorów do sprzedaży ładunków.

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie oraz obsługa zleceń transportowych w transporcie międzynarodowym

      • budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi firmy

      • kompleksowa obsługa całego procesu transportowego od rozpoczęcia zlecenia do jego zakończenia

      • dbanie o wizerunek firmy oraz wysoką jakość usług

      • monitoring pracy podwykonawców

      Wymagania

      • MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO LUB KRAJOWEGO ( WARUNEK KONIECZNY )

      • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (spedytor międzynarodowy)

      • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem (spedytor międzynarodowy)

      • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego

      • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

      Oferujemy

      • możliwość pracy zdalnej,

      • system premiowy,

      • praca w godzinach 9-15,

      • umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B,

      • luźną atmosferę

      • brak dress code'u

      • bezpłatny parking

      Benefity:

      • elastyczny czas pracy

      • spotkania integracyjne

      • służbowy telefon do użytku prywatnego

      • brak dress code’u

      • kawa / herbata

      • parking dla pracowników

      • paczki świąteczne

Pracodawcy w Mysłowicach