Czy to Twoja firma?

AMAREL sp. z o.o. praca

Gdynia
Jako Amarel, dumnie zakorzenieni w malowniczej Gdyni, prężnie rozwijamy się w dwóch fascynujących dziedzinach – rybołówstwie morskim oraz tworzeniu innowacyjnych serwisów internetowych. Nasze usługi obejmują nie tylko projektowanie struktury i grafiki stron internetowych, ale także tłumaczenia i promocję w mediach społecznościowych oraz kampanie reklamowe zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i outdoor. Z pasją podchodzimy do każdego projektu, co widać w kreatywności i technicznej wiedzy, którą włożyliśmy w stworzenie nowej wersji naszego serwisu internetowego, dostępnego w języku angielskim i niemieckim – świadectwo naszego międzynarodowego zasięgu. Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatne konsultacje i pomagamy w rozwoju ich biznesu. Nasze doświadczenie i kompleksowe podejście do tworzenia i promocji online stanowią naszą przewagę konkurencyjną, która pozwala nam nieustannie się rozwijać i osiągać sukcesy na rynku.
AMAREL sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł

Oferty pracy AMAREL sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMAREL sp. z o.o.

  • Sprzedawca

    AMAREL sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • kontrakt b2b
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AMAREL sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AMAREL sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Kowale
    • Zakres obowiązków

      Kontrakt menedżerski

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wymagana jest aktualna książeczka sanepidowska, pozytywny stosunek do ludzi, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, zaangażowanie, rzetelność i uczciwość, umiejętność ekspozycji towarów spożywczych, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje kontrakt B2B.

Pracodawcy w Gdyni