Czy to Twoja firma?

REF-CON SERVICE A.OSTROWSKI & WSPÓLNICY sp. j. praca

Gdynia

Od ponad trzech dekad Ref-Con Service jest synonimem zaufania i ekspertyzy w świecie morskiego sprzętu kontenerowego. Nasza podróż rozpoczęła się w styczniu 1991 roku w malowniczej Gdyni, gdzie zbudowaliśmy solidne fundamenty naszej działalności. Z dumą służymy wiedzą i doświadczeniem, zapewniając kompleksową obsługę, która obejmuje składowanie, przeglądy techniczne oraz naprawę wszelkiego rodzaju kontenerów morskich.

Jako Autoryzowane Centrum Serwisowe, współpracujemy z wiodącymi producentami kontenerów chłodniczych, takimi jak Carrier Transicold, Thermo King, Daikin, czy Star Cool. To partnerstwo pozwala nam na dostarczanie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi standardami i technologiami. Nasze świadectwo uznania, wystawione przez Polski Rejestr Statków, jest potwierdzeniem naszych kompetencji i umiejętności w naprawach sprzętu kontenerowego.

Misja, którą kierujemy się w każdym aspekcie naszej działalności, to zagwarantowanie najwyższej jakości oferowanych usług oraz pełne bezpieczeństwo powierzonego nam sprzętu. Rozumiemy, jak ważne jest zaufanie naszych klientów, dlatego każde zlecenie traktujemy z indywidualnym zaangażowaniem i dbałością o detale.

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na oferowanie szerokiego zakresu działalności, od sprzedaży nowych i używanych kontenerów morskich po zaawansowane usługi serwisowe. Wyróżnia nas nie tylko wiedza i umiejętności, ale także indywidualne podejście do każdego klienta, co jest naszym niekwestionowanym atutem na rynku.

W Ref-Con Service wiemy, że sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Dlatego codziennie pracujemy na to, aby być partnerem godnym zaufania, który nie tylko spełnia oczekiwania, ale również pomaga w rozwoju i osiąganiu nowych celów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już od lat cenią sobie naszą jakość i profesjonalizm.

REF-CON SERVICE A.OSTROWSKI & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy REF-CON SERVICE A.OSTROWSKI & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REF-CON SERVICE A.OSTROWSKI & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REF-CON SERVICE A.OSTROWSKI & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

REF-CON SERVICE A.OSTROWSKI & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca REF-CON SERVICE A.OSTROWSKI & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    REF-CON SERVICE A.OSTROWSKI & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa kontenerów morskich na terenie placu składowego. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
      • Inne wymagania: certyfikat spawania metodą 131/135, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, zdolności manualne oraz dokładność. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (B1).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: wsparcie ze strony firmy oraz szkolenia przygotowujące do pracy przy kontenerach
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromechanik

    • Gdańsk

      Prowadzenie przeglądów technicznych agregatów chłodniczych w kontenerach morskich. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat.B
      • Inne wymagania: rzetelne podejście do wykonywania obowiązków, wykształcenie techniczne oraz uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (B1).

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, pomoc w zdobyciu uprawni
  • Pracownik fizyczny

    • Gdańsk

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie kontenerów pod transport. Czyszczenie kontenerów wewnątrz oraz na zewnątrz za pomocą maszyn i urządzeń. Praca w godzinach 7-15, 15-23.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe wydane przez UDT.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Pracodawcy w Gdyni