Czy to Twoja firma?

SKAREM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Rzeszów

Od ponad ćwierćwiecza, jako Skarem, tworzymy historię w branży ochrony i utrzymania czystości. Nasza podróż rozpoczęła się w 1994 roku, w sercu Stalowej Woli, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy budować firmę, która dzisiaj jest symbolem niezawodności i profesjonalizmu.

Specjalizujemy się w ochronie fizycznej, technicznych systemach zabezpieczeń oraz usługach porządkowo-czystościowych. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie bezpieczeństwo i czystość są priorytetem. Z dumą podkreślamy, że nasze usługi utrzymania czystości obejmują powierzchnie około 500m2, co świadczy o naszej skali działania i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

Jesteśmy firmą, która stawia na innowacje, progres i rozwój. Wierzymy, że ciągłe doskonalenie i wprowadzanie nowoczesnych technologii to klucz do sukcesu. Nasze usługi są synonimem jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty, w tym ISO 9001:2015, AQAP 2110:2016 oraz certyfikat Polskiej Izby Ochrony.

Nasza pozycja na rynku to wynik wieloletniego doświadczenia i właściwego doboru pracowników. Profesjonalny nadzór nad każdym projektem gwarantuje, że usługi są realizowane na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą opartą wyłącznie na polskim kapitale, co daje nam stabilność finansową i pozwala na niezależne kształtowanie strategii rozwoju.

W Skarem rozumiemy, że zaufanie buduje się latami, a utracić można je w jednej chwili. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć bezpieczniejsze i czystsze jutro.

SKAREM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SKAREM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKAREM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SKAREM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oddział Lublin

Oddział Rzeszów

Oddział Kielce

Oddział Kraśnik

Oddział Katowice

Oddział Warszawa

Oddział Poznań

Oddział Głubczyce

SKAREM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SKAREM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz
  4. Rybnik
  5. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SKAREM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    • Łąka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie