Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE METAKO sp. z o.o. praca

Chełm

Od ponad trzech dekad PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE METAKO z Chełma wyznacza standardy w branży metalowej, oferując produkty, które łączą w sobie trwałość, funkcjonalność i estetykę. Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.


Specjalizujemy się w produkcji skrzynek na listy, szafek ubraniowych i szerokiej gamy obudów metalowych, które znajdują zastosowanie w różnych sektorach rynku. Każdy nasz produkt jest wynikiem pracy zespołu doświadczonych specjalistów, którzy dbają o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu, nasze wyroby cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i wśród klientów z całej Europy.

W Metako wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego projektu. Dlatego też oferujemy usługi projektowania i montażu dostosowane do unikalnych potrzeb naszych klientów. Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala na realizację zarówno standardowych rozwiązań, jak i tych wymagających innowacyjnego podejścia i zaawansowanych technik, takich jak gięcie CNC czy wykrawanie CNC.

Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to wynik nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również kompleksowej obsługi. Dlatego też nasze usługi nie kończą się na etapie produkcji – zapewniamy pełne wsparcie, od projektu po montaż, a także serwis urządzeń i sprzedaż części zamiennych.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i z tego, że możemy oferować kompleksowe rozwiązania, które pomagają naszym klientom w realizacji ich celów. Nasze zaangażowanie w doskonałość, terminowość oraz profesjonalizm to wartości, które kierują nami każdego dnia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowemu Metako.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE METAKO sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE METAKO sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE METAKO sp. z o.o.

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE METAKO sp. z o.o.

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE METAKO sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Chełmie