Czy to Twoja firma?

VANTA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Skawina

Jesteśmy VANTA GROUP – miejscem, gdzie biznes spotyka się z nowoczesnością i komfortem pracy. Nasza historia zaczęła się w 2017 roku w Skawinie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zbudowaliśmy VANTA Business Center, kompleks biurowy, który jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijających się firm i przedsiębiorców.


Nasza oferta to coś więcej niż tylko powierzchnie biurowe. To przemyślane przestrzenie, które zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i efektywności pracy. Oferujemy lokale usługowe, sale konferencyjne i szkoleniowe, które są idealne do organizacji spotkań biznesowych i rozwoju zawodowego. Każdy detal ma znaczenie – od łączy światłowodowych, przez systemy kontroli dostępu, po inteligentne zarządzanie budynkiem, które zapewniają nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo.

Jesteśmy dumni z naszej lokalizacji – nasz kompleks znajduje się przy drodze krajowej numer 44, co zapewnia świetną komunikację zarówno z Krakowem, jak i Oświęcimiem. Bliskość obwodnicy Skawiny oraz lotniska w Balicach to nasze strategiczne atuty, które doceniają nasi klienci. Dostępność przystanków komunikacji miejskiej oraz Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej sprawia, że dojazd do nas jest wygodny i szybki.

W VANTA GROUP wierzymy, że przestrzeń, w której pracujemy, ma ogromny wpływ na naszą produktywność i samopoczucie. Dlatego też nasz budynek został zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalne warunki do pracy. Strefy odpoczynku, kawiarnia, mała gastronomia – wszystko to tworzy atmosferę, która sprzyja wymianie myśli i relaksowi.

Innowacyjność i jakość to dla nas nie tylko puste słowa. Wdrażamy rozwiązania, które są przyszłością rynku nieruchomości komercyjnych – od paneli solarnych i fotowoltaicznych, po zaawansowane systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Dbamy o to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, bo zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

W VANTA GROUP tworzymy przestrzeń, w której biznes rozwija się w harmonii z potrzebami człowieka. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z wyboru naszego centrum biznesowego. Razem możemy więcej!

VANTA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy VANTA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VANTA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Mapa VANTA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

VANTA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
VANTA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Skawinie