Czy to Twoja firma?

ZETEM sp. z o.o. praca

Świerklaniec

Jesteśmy ZETEM sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie instalacji grzewczych oraz technologii sanitarnej. Nasza historia zaczęła się w Bytomiu, ale od 2008 roku to malowniczy Świerklaniec stał się miejscem, gdzie rozwijamy naszą pasję do dostarczania ciepła i komfortu naszym klientom.


Specjalizujemy się w oferowaniu najwyższej jakości instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Nasze produkty i usługi są synonimem trwałości i niezawodności, co potwierdza rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nasze indywidualne podejście i profesjonalizm. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór grzejników pokojowych i łazienkowych, kotłów gazowych i węglowych, a także nowoczesne systemy odprowadzania spalin i wiele innych rozwiązań, które zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu doświadczonych instalatorów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty energetyczne i gazowe, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż i montaż, ale także serwisowanie i wymianę wodomierzy, oferując przy tym nowoczesne rozwiązania, takie jak radiowy odczyt zdalny.

W ZETEM sp. z o.o. rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego zawsze staramy się dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasza firma rośnie i ewoluuje, ale nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości pozostaje niezmienne.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy stworzyć ciepłe i przytulne przestrzenie, które będą służyć przez lata. ZETEM sp. z o.o. – ciepło, które łączy.

ZETEM sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy ZETEM sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZETEM sp. z o.o.

Mapa ZETEM sp. z o.o.

Siedziba główna

ZETEM sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ZETEM sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Gliwice
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Świerklańcu