Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU praca

Gdańsk

Witajcie w naszej społeczności! Jesteśmy Szkołą Podstawową nr 46 w Gdańsku, zlokalizowaną w sercu dzielnicy Przymorze. Nasza historia sięga 1957 roku, kiedy to po raz pierwszy rozbrzmiał dzwonek, zapraszając dzieci do nauki i odkrywania świata. Przez lata rozwijaliśmy się, a nasza społeczność uczniowska rosła – w 1962 roku mieliśmy już 886 uczniów. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, które zostało wyróżnione nadaniem imienia majora gwardii Iwana Markiejewa w 1964 roku oraz otrzymaniem sztandaru w 1975 roku.

Nasza oferta edukacyjna jest wszechstronna i dostosowana do potrzeb współczesnych uczniów. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości edukację szkolną, ale także wsparcie psychologiczno-pedagogiczne, zajęcia w świetlicy i pełnowartościowe posiłki w naszej stołówce szkolnej. Wierzymy, że rozwój dziecka to nie tylko nauka, ale również rozwijanie pasji – dlatego w naszej ofercie znajdziecie zajęcia sportowe, robotyki i teatru plastycznego.

Nasze grono pedagogiczne to 52 osoby, które każdego dnia z pasją i zaangażowaniem przekazują wiedzę naszym 354 uczniom. Jesteśmy zespołem doświadczonych nauczycieli, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić najwyższą jakość kształcenia. Nasze nowoczesne wyposażenie sal lekcyjnych oraz kameralna atmosfera sprzyjają efektywnej nauce i rozwojowi każdego dziecka. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki zostały docenione w postaci „Pomorskich Certyfikatów Jakości Edukacji”.

W 1999 roku nasz budynek przeszedł remont, a w 2020 roku dzięki programowi „Junior Gdańsk 2012” powstało nowe boisko, które służy nie tylko naszym uczniom, ale całej społeczności lokalnej. Dbamy o to, aby nasze środowisko było bezpieczne i przyjazne, a każde dziecko czuło się u nas ważne i doceniane.

W SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU stawiamy na rozwój, jakość i współpracę. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każde dziecko ma szansę na znalezienie swojej ścieżki rozwoju. Razem tworzymy przyszłość!

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: umiejętność nawiązywania odpowiedniej relacji z pracownikami szkoły i z dziećmi.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 202 do 2 569 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje świadczenia socjalne.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku