Direct4Energy Sp.zo.o.

Czy to Twoja firma?

Direct4Energy Sp.zo.o. praca

Warszawa

Jesteśmy firmą działającą w sprzedaży D2D i B2B od 2000 roku. Wszystkie nasze działania wynikają z pasji jaką mamy do sprzedaży bezpośredniej oraz z chęci rozwijania naszego biznesu i ludzi którzy z nami pracują. Mamy ogromną wiedzę dotyczącą technik sprzedaży, produktów które sprzedajemy a mimo to nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby nadążać za zmieniającymi się trendami.

Direct4Energy Sp.zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Direct4Energy Sp.zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Direct4Energy Sp.zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Praca Direct4Energy Sp.zo.o. - oferty archiwalne

  • Doradca Biznesowy

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 7 000-15 000 zł / mies.
    • Jesteśmy liderem na rynku i firmą działającą w sprzedaży D2D i B2B od 2000 roku. Wszystkie nasze działania wynikają z pasji jaką mamy do sprzedaży bezpośredniej oraz z chęci rozwijania naszego biznesu i ludzi którzy z nami pracują. Mamy ogromną wiedzę dotyczącą technik sprzedaży, produktów które sprzedajemy a mimo to nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby nadążać za zmieniającymi się trendami.

      Chcesz żeby praca stała się pasją ?

      Chcesz prowadzić swój biznes w branży, której kryzys nie jest straszny ?

      Chcesz rozwijać się wśród ludzmi suksu ?

      ZAPRASZAMY !

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych klientów w sektorze biznesowym

      • raportowanie działań sprzedażowych

      • utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami

      • realne wpływanie na tworzenie i realizację strategii pracy spółki

      • tworzenie i stałe rozbudowywanie struktury sprzedażowej

      Wymagania

      • miła aparycja, pogodne usposobienie

      • doświadczenia w sprzedaży

      • samodzielność w działaniu

      • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych

      • umiejętność zarządzania sobą w czasie

      • wysoka motywacja do pracy

      Oferujemy

      • wysokie wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiąganych wyników

      • stabilne zatrudnienie

      • szkolenia produktowo-sprzedażowe

      • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

      • realną możliwość szybkiego awansu

      • osobistego trenera szkoleniowca

Pracodawcy w Warszawie