PEMES Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PEMES sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy PEMES – twoim zaufanym partnerem w świecie specjalistycznych maszyn. Nasza historia zaczęła się w 2009 roku w Warszawie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć produkty, które dziś są synonimem innowacji i jakości.

Specjalizujemy się w projektowaniu, dostawie, montażu oraz serwisie maszyn specjalnych. Nasza oferta to nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim rozwiązania szyte na miarę potrzeb naszych klientów. Dzięki prototypowym rozwiązaniom, które wdrażamy, nasi partnerzy mogą cieszyć się wyrobami, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale często je przekraczają.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności i współpracy z takimi markami jak TRW, JOKE GmBH, Volkswagen Poznań czy ATEQ. To świadczy o naszej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci z całego świata.

Nasze zaangażowanie w tworzenie maszyn specjalnych jest odzwierciedleniem naszej pasji do technologii i ciągłego doskonalenia. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a satysfakcja naszych klientów – najważniejsza.

Chociaż nie ujawniamy wszystkich naszych tajemnic, możesz być pewien, że stawiamy na solidność i innowacyjność. W PEMES wierzymy, że tylko przez ciągłe dążenie do doskonałości możemy utrzymać naszą pozycję jako lidera w produkcji maszyn specjalnego przeznaczenia.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – maszyny, które nie tylko ułatwią, ale i zrewolucjonizują Twoje procesy produkcyjne. To nasza misja, choć nie spisana na papierze, to wyryta w DNA naszej firmy. Dołącz do grona zadowolonych klientów PEMES i przekonaj się, jak możemy wspólnie osiągnąć sukces.

PEMES Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PEMES Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PEMES Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa PEMES Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca PEMES Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kreślarz CAD - pracownik ds. dokumentacji technicznej

    • Radzymin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    • Firma PEMES jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się projektowaniem i budową maszyn oraz linii produkcyjnych. Współpracujemy z takimi firmami jak: ZF TRW, Danfoss, Volkswagen Poznań, Joyson Safety Systems.

      Oferujemy pracę dla ambitnych, młodych osób chcących rozwijać swoje pasje w dziedzinie automatyzacji maszyn.

      Poszukujemy osoby która chce się uczyć, rozwijać i angażować w to co robi.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie dokumentacji techniczno-ruchowej projektowanych maszyn (DTR).
      • Wykonywanie rysunków wykonawczych i złożeniowych maszyn w oprogramowaniu CAD.
      • Przygotowywanie specyfikacji technicznej maszyn.
      • Przygotowywanie instrukcji prewencji dla działu utrzymania ruchu.

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne –osoby po technikum lub studenci kierunków technicznych.
      • Znajomość dowolnego oprogramowania CAD-mile widziana.
      • Znajomość MS Office.
      • Znajomość angielskiego.

      Oferujemy

      • Pełne wdrożenie w wykonywaną pracę.
      • Pracę w gronie specjalistów w branży.
      • Profesjonalne narzędzia pracy.
      • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie.
      • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę.
      • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.
      • Elastyczne godziny pracy.

Pracodawcy w Warszawie