Usługi Remontowo-Budowlane Mateusz Jankowski

Czy to Twoja firma?

Usługi Remontowo-Budowlane Mateusz Jankowski praca

Częstochowa

Usługi Remontowo-Budowlane

Usługi Remontowo-Budowlane Mateusz Jankowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Usługi Remontowo-Budowlane Mateusz Jankowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Remontowo-Budowlane Mateusz Jankowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Strefa relaksu
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Praca Usługi Remontowo-Budowlane Mateusz Jankowski - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy/Inżynier budowy

    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Organizowanie, prowadzenie i nadzorowanie prac budowlanych;
      • Kontrola nad jakością i terminowością wykonywanych prac;
      • Zamawianie niezbędnych materiałów;
      • Prowadzenie dokumentacji budowlanej;

      Wymagania

      • Ukończone studia wyższe techniczne - kierunek budownictwo (lub w trakcie realizacji);
      • Komunikatywność;
      • Umiejętność pracy w zespole;
      • Dobra organizacja czasu pracy;
      • Dobra znajomość obsługi komutera - Pakiet Office, AUTO CAD, mile widziana NORMA;
      • Dyspozycyjność, uczciwość, rzetelność i obowiązkowość;

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na pełny etat;
      • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Pracodawcy w Częstochowie