Profithome Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wioleta Gawryszewska

Czy to Twoja firma?

Profithome Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wioleta Gawryszewska praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad, Profithome Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wioleta Gawryszewska jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w sercu Warszawy. Nasza historia zaczęła się w 2003 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, oferując im kompleksową obsługę w zakresie księgowości i rozliczeń.

Jesteśmy dumni, że możemy być wsparciem dla przedsiębiorców, którzy w dynamicznym świecie biznesu poszukują nie tylko usług księgowych, ale i solidnego doradztwa podatkowego. Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań, od obsługi systemu bankowego, poprzez płatności, aż po zaawansowane narzędzia takie jak program Amodit do obiegu dokumentów czy Symfonia. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, czy to przygotowywania wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych, czy udziału w przeglądach podatkowych.

Nasze doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości usług. Wierzymy, że to właśnie wiedza i kompetencje naszych pracowników są kluczem do sukcesu – zarówno naszego, jak i naszych Klientów. Zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, aby móc oferować usługi na najwyższym poziomie.

W Profithome Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wioleta Gawryszewska rozumiemy, że każdy Klient jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Dlatego też nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do specyficznych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie usług księgowych, ale przede wszystkim budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu biznesowych realiów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, doświadczenie i osobiste podejście do klienta. Razem możemy osiągnąć sukces i zapewnić stabilność finansową Twojego biznesu.

Profithome Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wioleta Gawryszewska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Profithome Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wioleta Gawryszewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Profithome Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wioleta Gawryszewska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Profithome Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wioleta Gawryszewska

Siedziba główna

Praca Profithome Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wioleta Gawryszewska - oferty archiwalne

  • Księgowy do biura rachunkowego

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Biuro Rachunkowe funkcjonujące na rynku od 2003 r. zatrudni samodzielną księgową.

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie pełnej księgowość jednej firmy w tym w szczególności:

      • Księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych, rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów, poleceń księgowania

      • Księgowanie listy płac oraz rozliczeń z tytułu wydatków służbowych

      • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i księgowanie amortyzacji

      • uzgadnianie i wyjaśnianie kont rozrachunkowych

      • weryfikacja sald kont księgowych

      • pomoc przy sporządzaniu bilansu

      Wymagania

      • doświadczenie co najmniej 4 lata.

      • jęz. angielski na poziomie średnim.

      • Dobrej znajomości aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków ze szczególnym uwzględnieniem podatku VAT

      • Doskonałej organizacji czasu pracy

      • Bardzo dobrej znajomości MS Office

      • Samodzielności w zakresie wykonywanych obowiązków

      • Rzetelności i systematyczności

      • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy w zespole

      Znajomość programu SAP i WAPRO Fakir będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Praca na ul. Trakt Lubelski.
      • Proszę o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi

Pracodawcy w Warszawie