LQS ENERGY PEOPLE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

LQS ENERGY PEOPLE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Zamość

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy tworzyć przestrzeń, w której sport żyje najpełniej. Od 1999 roku LQS Energy People Company z pasją dostarcza wyposażenie dla obiektów sportowych, które nie tylko spełniają swoją funkcję, ale także inspirują i podnoszą komfort zarówno sportowców, jak i kibiców.

Nasze siedziska stadionowe i trybuny systemowe, wiaty dla zawodników rezerwowych, stanowiska komentatorskie dla dziennikarzy sportowych, krzesła do sal audytoryjnych oraz meble do pomieszczeń konferencyjnych są wynikiem połączenia kreatywności i doświadczenia naszego zespołu. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, w którym stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość.

Misją, która nas prowadzi, jest dostarczanie rozwiązań satysfakcjonujących nawet najbardziej wymagających odbiorców. Rozumiemy, że każdy detal ma znaczenie, dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie – od przygotowania dokumentacji konstrukcyjnej aż po ostateczny protokół odbioru robót. Nasza elastyczność w realizacji projektów to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam dostosowywać się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

W LQS Energy People Company wiemy, że nasza praca ma wpływ na doświadczenia milionów ludzi. Dlatego każdego dnia dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem trwałości, bezpieczeństwa i komfortu. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie przestrzeni, które żyją emocjami sportowych zmagań i są świadkami niezapomnianych chwil.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie wyjątkowych miejsc na sportowej mapie świata. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie żyła w rytmie Waszych oczekiwań.

LQS ENERGY PEOPLE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy LQS ENERGY PEOPLE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LQS ENERGY PEOPLE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LQS ENERGY PEOPLE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Gdynia
  4. Lublin
  5. Zary
  6. Bielsko-Biała
  7. Częstochowa
  8. Nowy Sącz
  9. Rumia
  10. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca LQS ENERGY PEOPLE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Project Manager

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Koordynacja bieżących projektów

      • Tworzenie harmonogramów i planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji

      • Organizacja procesów logistycznych

      • Dbanie o sprawny przepływ informacji

      • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami, dostawcami i klientami

      • Opieka nad systemem CRM firmy

      Wymagania

      • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

      • Umiejętności planistyczne oraz samodzielność w działaniu

      • Kreatywność i zmysł techniczny

      • Zaangażowanie w powierzone działania i wykazywanie inicjatywy

      • Umiejętność czytania rysunków technicznych

      • Dobra znajomość MS Office

      • Dyspozycyjność

      • Prawo jazdy kat. B

      • Komunikacja w języku angielskim – mile widziane

      Oferujemy

      • Dofinansowanie do karty MultiSport

      • Dowolny rodzaj umowy (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)

      • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

      • Pracę w młodym i zgranym zespole i stabilnie rozwijającej się firmie
  • Technolog Malarni Proszkowej

    • Gdynia

      • Organizacja i koordynacja procesu produkcyjnego malarni proszkowej

      • Współpraca z zespołem produkcyjnym i pozostałymi działami firmy

      • Podjęcie odpowiedzialności za proces wytwórczy

      • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami

      • Organizacja logistyczna z kontrahentami, dostawcami i klientami

      Wymagania

      • Doświadczenie i wiedza praktyczna w pracy w malarni proszkowej na podobnym stanowisku

      • Znajomość procesu malowania proszkowego i wymagań technologicznych

      • Samodzielność w działaniu oraz podejmowaniu decyzji

      • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

      • Znajomość norm technologicznych dla procesu malowania proszkowego

      • Komunikatywność, systematyczność i umiejętność pracy w zespole

      • Dynamizm w działaniu oraz nastawienie na realizację celów

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

      • Dofinansowanie do karty Multisport

      • Pracę w młodym i zgranym zespole

Pracodawcy w Zamościu