So Beautiful Marta Błasiak, Magdalena Jaworska s.c.

Czy to Twoja firma?

So Beautiful Marta Błasiak, Magdalena Jaworska s.c. praca

Pruszków

Witajcie w świecie So Beautiful, gdzie piękno spotyka się z pasją i profesjonalizmem. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2020 roku w malowniczym Pruszkowie, gdzie z entuzjazmem i zaangażowaniem otworzyliśmy drzwi naszego salonu kosmetycznego. Od tamtej pory, każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo i pięknie.

So Beautiful to nie tylko nazwa, to obietnica, którą składamy sobie i Wam, naszym drogim klientom. Choć nie zdradzimy tutaj wszystkich naszych tajemnic, możemy śmiało powiedzieć, że nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu usług kosmetycznych najwyższej jakości. W naszym salonie spotkacie się z profesjonalną obsługą, która zawsze służy radą i doświadczeniem.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i choć nie podajemy tutaj konkretów dotyczących naszej oferty czy wartości, które wyznajemy, możecie być pewni, że w centrum naszej uwagi zawsze jest człowiek – jego potrzeby, oczekiwania i dobre samopoczucie. Nasze usługi są odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych klientów, a zadowolenie każdej osoby, która przekracza próg So Beautiful, jest dla nas największą nagrodą.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Pruszkowie, aby wspólnie odkryć, jak wiele możemy zrobić dla Waszego piękna i dobrego samopoczucia. So Beautiful to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z ciepłem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Do zobaczenia!

So Beautiful Marta Błasiak, Magdalena Jaworska s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy So Beautiful Marta Błasiak, Magdalena Jaworska s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca So Beautiful Marta Błasiak, Magdalena Jaworska s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa So Beautiful Marta Błasiak, Magdalena Jaworska s.c.

Siedziba główna

So Beautiful Marta Błasiak, Magdalena Jaworska s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Pruszków
  2. Bielsko-Biała
  3. Przeworsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca So Beautiful Marta Błasiak, Magdalena Jaworska s.c. - oferty archiwalne

  • Praca dla kosmetologa

    • Pruszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy kosmetologa z wyższym wykształceniem kierunkowym, potwierdzonym dyplomem, z minimalnym 3- letnim doświadczeniem w zawodzie. Jeśli jesteś osobą ambitną, kompetentną i odpowiedzialną, szukasz miejsca pracy, z którym zwiążesz się na dłużej a nie na chwilę - być może szukamy właśnie Ciebie!

      Jesteśmy nowoczesnym salonem, działającym od trzech lat. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz upiększające i odmładzające twarz wykonujemy za pomocą najnowszej generacji urządzeń takich jak Accent Prime, Endermologia LPG Alliance, Storz d-actor, Geneo, Criss.

      Zakres obowiązków

      • umiejętność pracy z klientem

      • znajomość i obsługa urządzeń: laser diodowy, fale radiowe RF, ultradźwięki,

      • Endermologia LPG, oraz podstawowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy, mile widziana umiejętność wykonywania masaży twarzy i ciała,

      • wysoka kultura osobista,

      • komunikatywność,

      • znajomość technik sprzedażowych,

      • obsługa social mediów

      Wymagania

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia,

      • możliwość ciągłego rozwoju dzięki uczestnictwie w licznych szkoleniach oraz wydarzeniach branżowych,

      • atrakcyjne zarobki,

      • pracę na najlepszych, najnowocześniejszych na rynku produktach i urządzeniach w salonie cieszącym się bardzo dobrą opinią wśród Klientów.

Pracodawcy w Pruszkowie