Badaj.to Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Badaj.to sp. z o.o. praca

Świętochłowice

Dzięki licznym punktom pobrań krwi, a mamy ich ponad 120 w 5 województwach, jesteśmy blisko naszych Klientów. My też bywamy pacjentami, dlatego oferujemy taką opiekę medyczną, jakiej sami oczekujemy. Każdego roku wykonujemy miliony badań diagnostycznych i jesteśmy dumni z tego, że nasza praca wpływa na zdrowie naszych Klientów i ich rodzin.

O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Nasz zespół liczy ponad 500 pracowników. Zatrudniamy zarówno doświadczone pielęgniarki i położne, których stałym miejscem pracy są szpitale i poradnie, niezawodnych w każdej sytuacji ratowników medycznych oraz diagnostów i analityków.

Łączy nas pasja i zaangażowanie z jakimi podchodzimy do swoich codziennych obowiązków. Dzielimy się wiedzą i szanujemy wzajemne poglądy i wartości. Los najbardziej potrzebujących nie jest nam obojętny, dlatego aktywnie włączamy się w akcje charytatywne (sla.pl/pomagamy).

Badaj.to Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa badania i rozwój sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Badaj.to Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Badaj.to Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Badaj.to Sp. z o.o.

Siedziba główna

Badaj.to Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Ruda Śląska
  3. Warszawa
  4. Legnica
  5. Pruszków
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Badaj.to Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Diagnosta Laboratoryjny Opole

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • badaj.to Sp. z o.o. to sieć laboratoriów medycznych, które od ponad 30 lat - pod marką Śląskie Laboratoria Analityczne i badaj.to - wykonują badania laboratoryjne Klientom indywidualnym oraz podmiotom leczniczym. Wśród naszych Kontrahentów znajdują się zarówno szpitale, przychodnie jak i gabinety specjalistyczne.

      Dzięki licznym punktom pobrań krwi, a mamy ich ponad 150 w 5 województwach, jesteśmy blisko naszych Klientów. My też bywamy pacjentami, dlatego oferujemy taką opiekę medyczną, jakiej sami oczekujemy. Każdego roku wykonujemy miliony badań diagnostycznych i jesteśmy dumni z tego, że nasza praca wpływa na zdrowie naszych Klientów i ich rodzin.

      O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Nasz zespół liczy ponad 500 pracowników. Łączy nas pasja i zaangażowanie z jakimi podchodzimy do swoich codziennych obowiązków. Dzielimy się wiedzą i szanujemy wzajemne poglądy i wartości. Los najbardziej potrzebujących nie jest nam obojętny, dlatego aktywnie włączamy się w akcje charytatywne (sla.pl/pomagamy).

      Nasze usługi często ratują ludzkie życie. Każdego dnia, wydając wyniki badań, dajemy Pacjentom świadomość stanu swojego zdrowia. Czy może być coś bardziej motywującego do pracy? Jeśli cenisz - tak jak my - etykę w działaniu, otwartość i uczciwość w relacjach ze współpracownikami, a ponadto szukasz niekorporacyjnej atmosfery to nie czekaj dłużej, zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu!

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie badań materiału biologicznego pobranego od pacjentów
      • dokładna analiza i interpretacja otrzymanych wyników
      • obsługa sprzętu medycznego
      • obsługa LIS

      Wymagania

      • prawa wykonywania zawodu (PWZDL)
      • umiejętności pracy w zespole, nawiązywania kontaktów z ludźmi i rozwiązywania problemów, komunikatywności
      • dokładności, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
      • dyspozycyjności, samodzielności oraz dyscypliny wewnętrznej

      Oferujemy

      • Atrakcyjny system wynagradzania
      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez pracodawcę
      • Komplet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania pracy
      • Zachęcający pakiet benefitów, w tym: wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie grupowe, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych oraz możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych
      • A także: karta MultiSport

Pracodawcy w Świętochłowicach