Czy to Twoja firma?

Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie praca

Kraków

W sercu malowniczego Krakowa znajduje się miejsce, gdzie troska i profesjonalizm idą w parze – to my, Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych. Jesteśmy dumni, że możemy oferować wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie, tworząc przestrzeń, gdzie każdy czuje się jak w domu.


Nasze centrum to nie tylko świadczenie usług medycznych, ale przede wszystkim miejsce pełne ciepła i zrozumienia. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną w warunkach zbliżonych do domowych, co obejmuje zarówno opiekę pielęgniarską, jak i doradztwo medyczne. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są usprawnienia ruchowe oraz stymulacja procesów poznawczych, dlatego nasze działania skupiają się również na terapii zajęciowej.

Rozumiemy, że niepełnosprawność czy choroby neurodegeneracyjne to wyzwania, które wymagają nie tylko profesjonalnej opieki, ale i wsparcia emocjonalnego. Dlatego też nasza placówka oferuje nie tylko opiekę medyczną, ale i aktywizację, zajęcia terapeutyczne oraz wsparcie psychologa. Wspieramy również edukacyjnie opiekunów, którzy na co dzień zmagają się z trudnościami opieki nad bliskimi.

Jesteśmy świadomi, że odpowiedni sprzęt medyczny jest niezbędny w codziennej opiece, dlatego prowadzimy bezpłatną wypożyczalnię, gdzie można uzyskać między innymi łóżka medyczne, materace przeciwodleżynowe, czy wózki inwalidzkie. To nasz sposób na ułatwienie życia zarówno osobom niesamodzielnym, jak i ich rodzinom.

Nasze centrum to nie tylko miejsce, to przede wszystkim społeczność, która każdego dnia dąży do tego, aby życie naszych podopiecznych było pełne godności i komfortu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy więcej.

Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Kraków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie

Mapa Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie

Siedziba główna

Pracodawcy w Krakowie