POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOSCIUSZKI

POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOSCIUSZKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) nieruchomości

Oferty pracy POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOSCIUSZKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOSCIUSZKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Mapa POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOSCIUSZKI

Siedziba główna

POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOSCIUSZKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOSCIUSZKI

Pełna nazwa
POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Adres rejestrowy
ul. Warszawska 24 31-155 Kraków
NIP
6750006257
REGON
000001560
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOSCIUSZKI

4

Na podstawie 341 ocen z Google.

To Xic

To Xic

"Polecam. Łezka się w oku kręci na myśl o studenckich czasach. Życzę samych sukcesów naukowych mojej Alma Mater"

w ostatnim tygodniu

Sofia Samotuga

"Architektura jest bardzo piękna, jest tu także kawiarnia.Dziękuję nauczycielom, którzy bardzo jasno przekazują swoje lekcje. Dziękuję bardzo."

2 miesiące temu

Patrycja

Patrycja

"Gorąco polecam, fantastyczne miejsce, wykładowcy to nie tylko zasiedzeni na uczelni teoretycy ze stopniem doktora, ale przede wszystkim praktycy. Kontakt z uczulenia i opiekunem kierunku tez bardzo dobry."

9 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Katowice
  3. Miechów
  4. Warszawa
  5. Rzeszów
  6. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM.TADEUSZA KOSCIUSZKI - oferty archiwalne

  • Samodzielny referent w Sekcji Programu Erasmus PK

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Samodzielny referent w Sekcji Programu Erasmus PK - UMOWA NA ZASTĘPSTWO

      - wykształcenie wyższe;

      - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

      - certyfikat z języka angielskiego;

      - wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

      - umiejętność samodzielnego, rzetelnego i odpowiedzialnego działania w celu

      realizacji powierzonego zakresu obowiązków;

      Zakres obowiązków

      Zakres zadań:

      - obsługa administracyjna studentów wyjeżdżających za granicę w ramach programów prowadzonych przez Sekcję Programu Erasmus;

      Wymagania

      Wymagane dokumenty:

      - List motywacyjny oraz szczegółowe CV w języku polskim oraz angielskim uprzejmie prosimy przesłać na adres: dmajka-sitko@pk.edu.pl

      Oferujemy

      a.) dodatkowe dni wolne 5-9 w zależności od kalendarza,

      b) dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. 13 pensja),

      c) dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna w ramach umowy z LUXMED,

      d) świadczenia z zakresu ZFŚS m.in: karta Mulitsport, dofinasowanie do pobytu dziecka w żłobku, przedszkolu lub klubie dziecięcym, dofinasowanie biletów do kin, teatrów, opery, koncertów, kabaretów, widowisk muzycznych itd., półkolonii dla dzieci pracowników PK, Term, Energylandii, wycieczek dla pracowników PK (krajowych i zagranicznych), oraz zajęć sportowych.

Pracodawcy w Krakowie