Auto-Części Sosulski

Czy to Twoja firma?

Auto-Części Sosulski praca

Jaworze

Auto-Części Sosulski sp. z o.o. od 28 lat prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną części i akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych. Jesteśmy ważnym partnerem dla warsztatów, sklepów i klientów detalicznych. Nasze główne linie biznesowe to: sprzedaż nowych części i akcesoriów samochodowych oraz sprzedaż wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych dla warsztatów.Dla większych napraw samochodów, kompletujemy w dobrych cenach od najlepszych dostawców wszystkie potrzebne części i komponenty. W zakresie oświetlenia, zwłaszcza do najnowszych modeli samochodów oferujemy najlepsze ceny - jesteśmy przedstawicielem wiodących producentów.

www.sosulski.pl

Auto-Części Sosulski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Auto-Części Sosulski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Auto-Części Sosulski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Auto-Części Sosulski

Siedziba główna

Praca Auto-Części Sosulski - oferty archiwalne

  • Doradca techniczny

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Praca z klientami dla wzrostu sprzedaży i poszukiwania nowych możliwości biznesowych
      • Prezentacja i rozwijanie oferty z linii: części samochodowych i wyposażenia warsztatów
      • Obsługa zamówień i transakcji klientów w systemie
      • Analizowanie i raportowanie sytuacji rynkowej i działań konkurentów
      • Poszukiwanie nowych idei, partnerów i aliansów dla rozwoju

      Wymagania

      • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientami
      • Wykształcenie techniczne
      • Kreatywne przygotowywanie i prezentowanie ofert produktowych
      • Analizowanie danych oraz twórcze i nieliniowe patrzenie na sprawy i procesy
      • Doświadczenie w pracy przy serwisowaniu samochodów lub w branży motoryzacyjnej

      Oferujemy

      • Umowa o pracę w firmie działającej ponad 28 lat
      • Samodzielność w pracy i realizacji zadań
      • Możliwość tworzenia i wdrażania własnych pomysłów i koncepcji
      • Rozwijanie zainteresowań technicznych i nowych technologii
  • Specjalista/ka ds. e-commerce

      • Kształtowanie wzrostu sprzedaży na Allegro, ebay oraz sosulski.pl
      • Obsługa transakcji zawieranych na platformach
      • Wprowadzanie i aktualizacja treści na platformach
      • Tworzenie kampanii i promocji produktowych
      • Analizowanie działań innych sklepów branżowych i promocji produktowych

      Wymagania

      • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie sprzedaży Allegro lub ebay lub Amazon
      • Potrafisz analizować dane sprzedażowe i informacje o konkurencji
      • Znasz Allegro Analytics, Google Analytics, Google Search Console
      • Umiesz zrobić zaawansowany research fraz kluczowych oraz szukać popularnych i ciekawych tematów
      • Znasz język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

      Mile widziane:

      • Zainteresowanie motoryzacją
      • Doświadczenie techniczne

      Oferujemy

      • Możliwość tworzenia i wdrażania własnych pomysłów i ideii
      • Rozwijanie zainteresowań technicznych i internetowych

Pracodawcy w Jaworzu