Czy to Twoja firma?

Wojskowy Instytut Łączności praca

Zegrze Południowe

Jesteśmy Wojskowym Instytutem Łączności – Państwowym Instytutem Badawczym, który od ponad siedmiu dekad służy bezpieczeństwu naszego kraju. Nasza historia sięga roku 1951, a od 2020 roku dumnie nosimy miano państwowego instytutu badawczego. Zlokalizowani w malowniczym Zegrzu Południowym, stanowimy wiodącą jednostkę naukową w dziedzinie bezpiecznej łączności dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.


Nasza misja to nieustanne prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych, które mają na celu wzmacnianie systemów dowodzenia, łączności i informatyki. Dzięki temu, zwiększamy potencjał obronny i bezpieczeństwo państwa. Jesteśmy integralną częścią programu cyber.mil.pl, który jest strategicznym krokiem w kierunku ochrony cyberprzestrzeni naszego kraju.

Współpraca z NATO i Europejską Agencją Obrony (EDA) pozwala nam na wymianę wiedzy i doświadczeń na międzynarodowej arenie, co przekłada się na innowacyjność i jakość naszych projektów. Posiadamy kategorię naukową A, co świadczy o wysokim standardzie prowadzonych przez nas badań.

Jako instytut podległy Ministrowi Obrony Narodowej, jesteśmy stabilną i zaufaną instytucją, która nieustannie dąży do doskonalenia systemów kluczowych dla bezpieczeństwa naszego państwa. Nasze działania są odpowiedzią na współczesne wyzwania i zagrożenia, a nasze zaangażowanie w rozwój technologii obronnych to nasz wkład w przyszłość bezpiecznej Polski.

Zapraszamy do poznania naszej historii, osiągnięć i planów na przyszłość. Razem tworzymy bezpieczną przestrzeń dla pokoleń.

Wojskowy Instytut Łączności najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Wojskowy Instytut Łączności

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojskowy Instytut Łączności

Mapa Wojskowy Instytut Łączności

Siedziba główna

Wojskowy Instytut Łączności poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Wojskowy Instytut Łączności
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Legionowo
  3. Łódź
  4. Rzeszów
  5. Serock
  6. Bielsko-Biała
  7. Poznań
  8. Pruszków
  9. Katowice
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024