Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWE CONCRET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Tychy
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWE CONCRET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWE CONCRET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWE CONCRET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWE CONCRET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWE CONCRET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

 • Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowe CONCRET reklamuje się sloganem „Budownictwo. Remonty. Inwestycje”, co dość precyzyjnie określa obszar działalności. Firma powstała prawie trzydzieści lat temu – w 1991 roku i choć z uwagi na lokalizację siedziby skupia się na świadczeniu usług na Śląsku, ma na koncie wiele udanych realizacji na terenie całego kraju, między innymi w Warszawie.

  Atutem pracodawcy CONCRET sp. z o.o. jest synergia działań doświadczonej i wykwalifikowanej kadry kierowniczej i wyspecjalizowanych fachowców, którzy od lat doskonalą się w kompleksowych robotach budowlanych, inwestycyjnych i remontowych. W takim miejscu warto zbierać zawodowe szlify i rozwijać techniczne kompetencje, między innymi dzięki możliwości korzystania z zaawansowanego, nowoczesnego sprzętu.

  Zakres działalności CONCRET Sp. z o.o.

  Cenione nie tylko na terenie województwa śląskiego PPU CONCRET specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów kubaturowych. Oznacza to, że jako pracownik tej firmy możesz nabyć doświadczenie we wznoszeniu i wykończeniach budynków:

  • użyteczności publicznej,
  • przemysłowych,
  • mieszkalnych,
  • sportowo-rekreacyjnych.

  Oferta firmy CONCRET obejmuje głównie wskazane w ramach współpracy lub podwykonawstwa prace budowlane i remontowe. Realizacja może być też w pełni kompleksowa, w myśl zasady „inwestycja pod klucz”, od pierwszego do ostatniego etapu, zwłaszcza że specjaliści CONCRET chętnie podejmują się doradztwa technicznego i projektowania.

  Nowoczesny dom zbudowany przez firmę CONCRET z Tychów

  Dom jednorodzinny w kompleksie "Trzy Stawy" zbudowanym przez CONCRET sp. z o.o. Źródło: concret.com.pl

  Każdy klient może liczyć na spersonalizowane podejście do problemów, wątpliwości i nade wszystko planów względem wybranej przestrzeni. Wsparcie obejmuje także kwestie formalne. Przy doświadczeniu systematycznie budowanym od 1991 roku pomoc w tym obszarze nie stanowi żadnego problemu.

  Realizacje PPU CONCRET

  Firma posiada duże portfolio obejmujące budownictwo przemysłowe. Przedsiębiorstwo CONCRET sprawdziło się w roli wykonawcy i podwykonawcy przy inwestycjach w hale, fabryki i magazyny zlokalizowane w takich miejscowościach jak Zabrze, Zawiercie, Tychy, Mikołów, Bieruń, Mysłowice, Imielin, Różanki, Gorzyce, Warszawa, Kosiny Bartosowe, Bukownia, Mosina, Skoczów czy Gliwice.

  Warto wiedzieć!
  Wśród zadowolonych klientów firmy CONCRET z sektora przemysłowego można wskazać marki Elektrociepłownia Tychy, Virtu Production, Delphi, Medicare, Schneider Electric Energy, Stora Enso i wiele innych.

  Z zawodowego punktu widzenia interesująca praca czeka także w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Na tym polu CONCRET może pochwalić się takimi inwestycjami jak budowa:

  • budynku mieszkalnego w Tychach („Tarasy Kopernika”),
  • wielorodzinnego budynku mieszkalnego TBS Tychy,
  • czternastu szeregowych, jednorodzinnych budynków mieszkalnych przy ul. Trzy Stawy w Tychach.

  Wiele doświadczenia pracownicy firmy nabywają także przy realizacji obiektów użyteczności publicznej. Spółka CONCRET podejmowała się do tej pory prac przy budowie lub rozbudowie skwerów, świątyń, przedszkoli, szkół, placów, banków, domów kultury czy bibliotek. Efekty można podziwiać nie tylko w Tychach, co sygnalizuje, że zatrudnienie w firmie CONCRET może wiązać się z wyjazdami w teren, czasem poza obszar województwa śląskiego.

  Plac Baczyńskiego - Pasaż Kulturalny Andromeda w Tychach

  Rewitalizacja Placu Baczyńskiego - Pasaż Kulturalny Andromeda w Tychach, wykonanie firma CONCRET. Źródło: concret.com

  Z usług przedsiębiorstwa na przestrzeni lat korzystali także dealerzy samochodów – właściciele salonów marek Audi, Skoda, SEAT, Volkswagen i Opel. Firma zdobyła również referencje za prace przy tyskim lodowisku i hali sportowej oraz Bieruńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

  Praca w PPU CONCRET w Tychach

  Informacje o aktualnie poszukiwanych pracownikach pojawiają się na stronie internetowej firmy: http://www.concret.com.pl/oferty_pracy.html. Warto śledzić również ogłoszenia o pracę w CONCRET sp. o.o. pojawiające się na popularnych portalach z ofertami pracy. Szczegóły są udzielane drogą telefoniczną – należy zadzwonić pod numer +48 32 329 11 90 (numer wewnętrzny 106).

  Firma reklamuje się wśród potencjalnych kandydatów ofertą stałego zatrudnienia i atrakcyjnych zarobków. Zespół pracowników liczy około 300 osób. Poszukiwani są przede wszystkim budowlańcy i fachowcy, tacy jak murarze, cieśle i zbrojarze. Posiadając wyższe wykształcenie techniczne i budowlane, warto dowiedzieć się więcej na temat możliwości zdobycia zawodowych doświadczeń pośród kadry kierowniczej i projektowej.

  Czy wiesz, że...
  To jedno z największych przedsiębiorstw z branży budowlanej na terenie Tychów i okolic. Sądząc po częstotliwości rekrutacji CONCRET Sp. z o.o. nie zmaga się ze zbyt wysoką rotacją pracowników, co świadczyć może o dobrych warunkach pracy i zadowoleniu zatrudnionych.

  Jak skontaktować się z PPU CONCRET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Podstawowe sposoby na kontakt ze spółką Concret to przesłanie wiadomości e-mail na adres biuro@concret.com.pl lub zadzwonienie pod numer +48 32 329 11 90.

  Główna siedziba firmy:

  ul. Fabryczna 10
  43-100 Tychy
  Województwo śląskie

  Firma nie prowadzi komunikacji w kanałach social media, ale swoje oferty zatrudnienia publikuje niekiedy w popularnych portalach pracy, a także, jak wspomnieliśmy, na swojej stronie. Tam odsyła zainteresowanych do kontaktu bezpośredniego na wyżej wymienione dane.

  Informacje gospodarcze o CONCRET Sp. z o.o.

  W Krajowym Rejestrze Sądowym spółka widnieje od dziesięciu lat. Przedsiębiorstwo założone przez Zbigniewa Boczkowskiego od tego czasu z sukcesem wykonuje oraz rozwija swoje usługi i poszerza ofertę. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje gospodarcze na temat firmy CONCRET dostępne w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorców:

  Nazwa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWE "CONCRET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Województwo ŚLĄSKIE
  Numer KRS 0000371946
  NIP 6462901255
  REGON 24179527000000 
  Miejscowość TYCHY
  Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Adres FARBYCZNA 10
  Kod pocztowy 43-100
  Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2010-11-30
  Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD
  Członkowie reprezentacji BOCZKOWSKI ZBIGNIEW WALERIAN – PREZES ZARZĄDU
  MĄCZKO GRZEGORZ MICHAŁ – WICEPREZES ZARZĄDU

   

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWE CONCRET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Chorzów
 2. Warszawa
 3. Częstochowa
 4. Katowice
 5. Bielsko-Biała
 6. Poznań
 7. Gliwice
 8. Łódź
 9. Wrocław
 10. Siemianowice Śląskie

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Tychach