Czy to Twoja firma?

Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko, Bolesław Danilewicz praca

Drawsko Pomorskie

Od samego początku naszej przygody z kruszywami w 1990 roku, Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko, prowadzona przez Bolesława Danilewicza, zyskała miano solidnego dostawcy surowców mineralnych dla branży budowlanej i drogowej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Drawsku Pomorskim, gdzie z pasją i zaangażowaniem wydobywamy i przetwarzamy naturalne bogactwa ziemi.

Nasze produkty, w tym kruszywa drogowe i budowlane, piasek suchosiany, kruszywa o ciągłym uziarnieniu, kruszywa do produkcji betonu, kamienne otoczaki, pospółka, ziemia do ogrodu, kruszywa suszone, piasek do piaskowania konstrukcji stalowych, betonów i elewacji, a także żwir suszony, są wynikiem połączenia tradycyjnych metod wydobycia z nowoczesnymi technologiami przetwórstwa.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich materiałów. Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego projektu, dlatego zawsze staramy się być elastyczni i otwarci na specyficzne wymagania naszych partnerów.

Posiadamy niezbędne pozwolenia i zaplecze techniczne, co pozwala nam na skuteczne i bezpieczne prowadzenie własnej kopalni kruszyw. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy etap produkcji są gwarancją najwyższej jakości dostarczanych surowców.

Właściciel, Bolesław Danilewicz, od samego początku kieruje się zasadami rzetelności i uczciwości w biznesie. To dzięki jego wizji i determinacji Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko stała się synonimem niezawodności i doskonałości w branży.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, cenią sobie jakość, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zadania. Razem możemy zbudować coś trwałego – fundamenty przyszłości, oparte na solidnych podstawach.

Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko, Bolesław Danilewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko, Bolesław Danilewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko, Bolesław Danilewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko, Bolesław Danilewicz

Siedziba główna

Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko, Bolesław Danilewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko, Bolesław Danilewicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Wałcz
  3. Warszawa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko, Bolesław Danilewicz - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Mielenko Drawskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      transport materiałów samochodem ciężarowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: ważne badania psychologiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • 3 000 zł / mies.

      dbanie o płynność produkcji kruszyw
      obsługa maszyn i urządzeń kopalni

      Wymagania

      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziane umiejętności i zainteresowanie w zakresie mechanicznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Drawsku Pomorskim