Czy to Twoja firma?

AUREX LPG sp. z o.o. praca

Piaseczno

Jesteśmy Aurex LPG, innowacyjną firmą z siedzibą w malowniczej Kolonii Mrokowskiej, która od ponad dekady wyznacza standardy w branży LPG. Nasza historia zaczęła się 13 lat temu i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do tworzenia zaawansowanych technologicznie rozwiązań.


Specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych systemów pomiarowych LPG, które opierają się na nowoczesnych przepływomierzach masowych. Dzięki temu nasze produkty cieszą się uznaniem klientów, którzy cenią sobie dokładność i niezawodność. Nasze usługi obejmują również serwis oraz legalizację naczep LPG, co świadczy o naszym kompleksowym podejściu do obsługi klienta.

W AUREX LPG rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności w każdym aspekcie naszej działalności. Dlatego też, oprócz produkcji, oferujemy profesjonalną naprawę i konserwację metalowych wyrobów gotowych oraz maszyn. Nasze usługi instalacyjne maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia są realizowane z największą starannością, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność na każdym kroku.

Choć nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy dumni z naszej aktywnej roli w przemyśle i stale dążymy do doskonalenia naszych produktów i usług. Nasze doradztwo techniczne jest zawsze na najwyższym poziomie, ponieważ wierzymy, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest kluczem do sukcesu zarówno naszych klientów, jak i naszej firmy.

W AUREX LPG każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej ekspertyzie i doświadczeniu. Razem możemy tworzyć bezpieczniejszą i bardziej efektywną przyszłość w branży LPG.

AUREX LPG sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika badania i rozwój produkcja / przemysł

Oferty pracy AUREX LPG sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUREX LPG sp. z o.o.

Mapa AUREX LPG sp. z o.o.

Siedziba główna

AUREX LPG sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
AUREX LPG sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Rzeszów
  3. Lublin
  4. Wrocław
  5. Bydgoszcz
  6. Szczecin
  7. Bielsko-Biała
  8. Łódź
  9. Katowice
  10. Krosno

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Piasecznie