Czy to Twoja firma?

SPAW-MONTER PIOTR MITROWSKI praca

Młodzieszyn

Od ponad dekady, SPAW - MONTER PIOTR MITROWSKI, zlokalizowany w malowniczym Młodzieszynie, jest synonimem rzetelności i solidności w świecie usług spawalniczych. Nasza przygoda zaczęła się w 2008 roku, kiedy to postanowiliśmy przekuć naszą pasję do metalu w profesjonalne usługi dla klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i trwałość.

Specjalizujemy się w tworzeniu obiektów metalowych, które nie tylko pełnią swoją funkcję, ale również są ozdobą przestrzeni, w której się znajdują. Nasze ogrodzenia, balustrady i inne wyroby spawalnicze to połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym designem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Choć nie dysponujemy danymi, które pozwoliłyby nam szczegółowo opisać naszą pozycję rynkową, misję czy wartości, to nasze dotychczasowe doświadczenie i realizacje świadczą o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w każdy projekt. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i zawsze dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem trwałości i estetyki.

Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach, oprócz wysokiej jakości wykonania, liczy się również bezpieczeństwo. Dlatego stale doskonalimy nasze umiejętności i techniki pracy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Mimo że nie posiadamy formalnych certyfikatów, nasze doświadczenie i pozytywne opinie klientów są dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości.

W SPAW - MONTER PIOTR MITROWSKI wierzymy, że nasza praca to nie tylko usługi spawalnicze, ale przede wszystkim tworzenie trwałych wartości, które będą służyć przez lata. Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, indywidualne podejście i rzemieślniczą jakość. Razem stworzymy coś wyjątkowego – trwałe i piękne konstrukcje metalowe, które będą cieszyć oko i służyć przez długie lata.

SPAW-MONTER PIOTR MITROWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SPAW-MONTER PIOTR MITROWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPAW-MONTER PIOTR MITROWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPAW-MONTER PIOTR MITROWSKI

Adres rejestrowy

SPAW-MONTER PIOTR MITROWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPAW-MONTER PIOTR MITROWSKI - oferty archiwalne

  • Ślusarz-mechanik

    SPAW-MONTER PIOTR MITROWSKI
    • Młodzieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace ślusarskie,mechaniczne cięcie, szlifowanie, naprawa maszyn.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz

    • Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Młodzieszynie